Можливість для людей з України

Asistentka riaditeľa / Office manager

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – konzorcium spoločností poskytujúcich komplexné služby v oblasti výroby, facility managementu a developerskej činnosti hľadáme skúsenú asistentku s právnickým vzdelaním, alebo skúsenosťami s právnymi úkonmi pre pozíciu Asistentka riaditeľa. Budete poskytovať komplexnú administratívnu podporu pre vedenie spoločnosti. Taktiež budete mať na starosti administratívu spojenú s chodom kancelárie.

Vašou prácou bude:

• Poskytovanie komplexnej administratívnej podpory pre vedenie spoločnosti.
• Pripomienkovanie a spracovanie zmlúv.
• Príprava, zhromažďovanie a analýza relevantných podkladov a dát.
• Efektívna komunikácia prostredníctvom písomnej, elektronickej a telefonickej komunikácie.
• Spracovanie a evidencia korešpondencie vrátane jej archivácie a sledovania.
• Aktívna spolupráca s všetkými internými oddeleniami spoločnosti.
• Príprava podkladov a organizácia stretnutí, porád a zasadnutí.
• Zabezpečenie bezchybného priebehu stretnutí vrátane logistiky a koordinácie.
• Pravidelná komunikácia s klientmi a zamestnancami spoločnosti.
• Profesionálny príjem a starostlivosť o návštevy spoločnosti.
• Aktívne plnenie operatívnych úloh v rámci sekretariátu.
• Zabezpečenie bezproblémového fungovania a organizácie sekretariátu spoločnosti.

• Notebook + mobil.
• Stabilná pracovná pozícia v rámci úspešnej spoločnosti.
• Firemné jazykové kurzy.
• Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.
• Príjemné pracovné prostredie a tím zameraný na spoluprácu.
• Firemné benefity – bezplatný vstup do našej sieti fitness centier, zľavy na firemné produkty a služby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je významné konzorcium spoločností poskytujúcich komplexné služby v oblasti výroby, facility managementu a developerskej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia, právo, verejná správa, a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Office manager, asistent, administratívny pracovník, sekretárka.

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii.
• Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti.
• Príjemné vystupovanie.
• Microsoft Word - Pokročilý
• Microsoft Excel - Pokročilý
• Microsoft Outlook - Pokročilý
• Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
• Právna analýza - Pokročilý

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790969  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac