Obchodník/čka pre Západné Slovensko

JOB FARM s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 200 - 2 400 EUR/mesiacZáklad 900 TPP / 1200 SZČO + Variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov. ( Skúsený obchodník vie dosiahnuť bežne + 1 násobok základu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si dušou rodený obchodník / obchodníčka a chceš si vybudovať stabilnú kariéru s neobmedzeným príjmom z provízií vo firme, ktorá poskytuje komplexné upratovacie služby, vrátane špeciálnych prác, tak hľadáme práve Teba. Dynamického a samostatného obchodníka pre Západné Slovensko so skúsenosťami.

Pracovná náplň :
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
• Efektívne využitie všetkých obchodných príležitosti a kontaktov
• Úzka spolupráca pri rozbehu nových zákaziek
• Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
• Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
• Návrh a nastavenie predajných kanálov + priebežná analýza trhu
• Udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými klientmi

• Mobilný telefón + Počítač
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Kancelárske zázemie
• Zázemie slovenskej stabilnej spoločnosti
• Priestor pre uplatnenie svojich kontaktov a získaných skúseností
• Veľká miera samostatnosti, s tým spojená zodpovednosť za vlastné výsledky
• Ďalšie zaujímavé benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005 a ich zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť využiť a neprehliadnuť žiadnu obchodnú príležitosť
• Vysoká miera samostatnosti
• Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
• Komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Prax na pozícii/v oblasti obchodu a služieb výhodou

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4775983  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac