Obchodník/čka pre Západné Slovensko

JOB FARM s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 200 - 2 400 EUR/mesiacZáklad 1100TPP / 1500 SZČO + Variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých výsledkov. ( Skúsený obchodník vie dosiahnuť bežne + 1 násobok základu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si dušou rodený obchodník / obchodníčka a chceš si vybudovať stabilnú kariéru s neobmedzeným príjmom z provízií vo firme, ktorá poskytuje komplexné upratovacie služby, vrátane špeciálnych prác, tak hľadáme práve Teba. Dynamického a samostatného obchodníka pre Západné Slovensko so skúsenosťami.

Pracovná náplň :
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
• Efektívne využitie všetkých obchodných príležitosti a kontaktov
• Úzka spolupráca pri rozbehu nových zákaziek
• Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
• Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
• Návrh a nastavenie predajných kanálov + priebežná analýza trhu
• Udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými klientmi

• Mobilný telefón + Počítač
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Kancelárske zázemie
• Zázemie slovenskej stabilnej spoločnosti
• Priestor pre uplatnenie svojich kontaktov a získaných skúseností
• Veľká miera samostatnosti, s tým spojená zodpovednosť za vlastné výsledky
• Ďalšie zaujímavé benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005 a ich zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť využiť a neprehliadnuť žiadnu obchodnú príležitosť
• Vysoká miera samostatnosti
• Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
• Komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Prax na pozícii/v oblasti obchodu a služieb výhodou

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4775983  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac