Можливість для людей з України

Skladník (NZV) - Nové Mesto nad Váhom

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Beckov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
5,5 - 7,5 EUR/hod.• nástupné mzda 5,50 Eur hodina, zvýšenie po skúšobnej dobe • bonus 10% pri správnom vyskladnení kartónov • bonus za presiahnutie normy • možnosť práce nadčas. • zabezpečíme pracovnú obuv, odev, pracovné pomôcky • pracovná norma 180 kartónov / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skladníkov na vychystávanie tovaru z veľkoskladu do jednotlivých predajní. Skladník zbiera jednotlivé tovary v kartónoch podľa objednávky ktorú mu systéme pridelí. Skladník má k dispozícii ručný scanner na, ktorom príjme objednávku, ktorú následne prevezie elektrickým nízkozdvižným vozíkom na palety, alebo prevozné klietky. Po kompletizácii objednávky skontroluje a označí paletu alebo klietku že je pripravená na expedíciu.

Zárobok je závislý od výkonu a počtu vychystaných kartónov a to formou bonusu k základu.

Pracovná doba : Pondelok – Piatok : 6:00 – 14:00, 14:00 -22:00
Pracovná norma 180 kartónov / hod.

• Poskytneme profesionálne 3-dňové školenie a preukaz na NZV ako aj potravinársky preukaz
• Práce na DPP (dohoda o vykonaní práce), DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP.
• Nástup možný ihneď alebo po dohode.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem zašlite nám Váš životopis.
Pracovné pohovory budú prebiehať každú stredu od 13.3.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľká medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu a predaj potravín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník (Picker)

Počet rokov praxe

1

• Prax v sklade na pozícii skladník/picker výhodou.
• Prax s obsluhou ručného elektrického vozíka.
• Preukaz na NZV výhodou.
• Dobrý fyzický stav, dobrý zrak.
• Spoľahlivosť a manuálna zručnosť.
• Prax s používaním skenera výhodou.
• Platný potravinársky preukaz výhodou

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Kirnág
Tel.: +421948925949
E-mail: poslať životopis
ID: 4774113  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.