Obchodný zástupca | Hi-tech CNC prístroje

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 500 EUR/mesiac+ neobmedzená provízia zo zisku z predaja každého CNC stroja. + priemerný zárobok nad 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ambiciózny a skúsený obchodník s preukázateľnými úspechmi? Chcete predávať CNC prístroje v hodnote od 7 000 do 250 000€ so záručným a pozáručným servisom po celom Slovensku, Českej republike a Maďarsku ? Popredný distribútor špičkových CNC strojov a kompletného servisu k nim hľadá skúseného obchodného zástupcu. Sám si budete určovať predajnú stratégiu. A preto vám ponúkame motivačnú províziu zo zisku z predaja každého CNC stroja.

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov po celom Slovensku, Českej republike a Maďarsku.
• Prezentovanie a propagovanie tovarov a služieb.
• Vypracovanie cenovej ponuky pre existujúcich a nových zákazníkov.
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
• Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja.
• Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.
• Predaj rôznych produktov ako Frézy, Ohraňovacie lisy, Lasery , CNC na trieskové obrábanie

• Motivačná provízia zo zisku z predaja každého CNC stroja a servisov
• Služobné auto, Notebook a mobil je samozrejmosťou.
• Možnosť pracovať a kariérne rásť v dynamickej spoločnosti zaoberajúcou sa najmodernejšími technológiami CNC
• Napriek tomu, že budete cestovať a pracovať samostatne, budete mať troch veľmi priateľských obchodných zástupcov s ktorými sa môžete poradiť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný predajca špičkových CNC prístrojov s kompletným servisom, vrátane inštalácie, opráv a konzultácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod , Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

5

• Rodený obchodník, ktorý koná úplne samostatne, vie si sám nastaviť predajnú stratégiu.
• 3-5 rokov skúsenosti z predaja technických produktov z oblasti priemyselnej výroby.

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4767391  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac