Reagujte bez životopisu

Pracovník pro výrobu obytných vozů a karavanů

Job Connect Europe

Místo práce
Würzburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 250 - 2 400 EUR/měsícJedná se o mzdu ve zkušební době (3 měsíce), poté po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výroba obytných vozů a karavanů
• Přestavba dodávek na obytné vozy
• Výstavba interiéru a zařízení obytných vozů
• Rozvody vody a elektriky, vodoinstalace a elektroinstalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
• Sociální, zdravotní a důchodové pojištění podle německého zákona
• 13 Euro/hod. (mzda ve zkušební době/3 měsíce), poté možnost 15 Euro/hod.
• Weihnachtsgeld (Vánoční bonus)
• Práce na dvě směny, možnost přivídělku o sobotách
• Náklady na ubytování ca. 150 Euro za měsíc
• Přídavky na děti
• Volba pracovat nedaleko Würzburgu nebo Erfurtu
• 24 dní dovolené

Informace o náboru

• Pošlete nám prosím svůj životopis v němčině anebo češtině s fotografií

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce obytných vozů a karavanů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Truhlář, elektrikář, instalatér, výrobce nábytku

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost samostatně pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme německá personální agentura JOB CONNECT EUROPE zaměřená na zprostředkování práce do Bavorska (region Würzburg, Schweinfurt a okolí). Pro naše klienty hledáme vhodné kandidáty do různých oborů jako jsou řemeslo nebo stavebnictví. Díky úzké spolupráci s regionálními firmami Vám dokážeme zajistit pracovní příležitost v poměrně krátké době. Individuální a dlouhodobá podpora na místě je zajištena naším zaměstnancem, který mluví česky. Naše služby jsou 100% bezplatné a nezávazné.

Oslovil Vás náš inzerát?
Tak nám zašlete e-mail na: [email protected]
Nebo navštivte naše webové stránky: www.job-connect-europe.com
Telefon: +49 9364 811175
Těšíme se na Váš kontakt.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4329255  Dátum zverejnenia: 14.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 250 EUR/měsíc