Hledáme šikovného koordinátora / Žarnovica

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Žarnovica, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Zlín, Maďarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
02.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká agentura Hledá šikovného a spolehlivého koordinátora v provozu Žarnovica, komonice s vedením společnosti, koordinace zaměstnanců dle směn , kontrola docházky, atd..

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Platové podmínky dle dohody
Služební telefon
Služební benefity
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Vyučen s maturitou SŠ,VŠ
Výborné komunikační schopnosti
Řidičky průkaz sk B + vlastní auto ( výhodou )
Znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, internet)
Praxe s svedením většího počtu zaměstnaců
Časová flexibilita
Samostatnost, spolehlivost
Logické uvažování
Chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Zajištění dočasného přidělení zaměstnanců ve všech odvětvích průmyslu, automobilový průmysl, operátoři výrobních linek, strojírenství, kovovýroba a hutnictví

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

T.G. Masaryka 1076
293 01 Mladá Boleslav

Kontakt

Kontaktní osoba: Vojtěch Jablonovský
Tel.: 777102298
E-mail: poslat životopis
ID: 3187088   Dátum zverejnenia: 13.9.2017