Zarábaj a uživaj si v Top dovolenkových destináciach - Hľadáme skúsených pracovníkov pre kumulované pozície v najlepších hoteloch v Grécku & Cypre

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko, Cyprus, Grécko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 500 - 2 400 EUR/mesiacUbytovanie a strava zabezpečená ZDARMA! Doprava z/do práce ZDARMA! Dostupné školenia a certifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete pre sieť 4-5* hotelov v Grecku pevnine Chalkidiky, Thessaloniky, ostrovy ako je Korfu, Kos, Rhodos, a Cyprus Limassol, Ayia Napa. Top hotel reozorty v Top lokalitách.

Zarábaj a užívaj si zároveň krásne pláže, zaujímave turistické destinácie, veľa zábavy, nový priateľia a hlavne veľa slnečních dní.

Obohaťte svoj životopis prácou u popredných zamestnávateľov v oblasti Hospitality.
• Nechajte sa inšpirovať skúsenými odborníkmi a učte sa od nich.
• Mať príležitosť pracovať v medzinárodnom prostredí  s hosťami z celého sveta.
• Navštívte jednu z popredných európskych turistických destinácií a vychutnajte si bývanie v krásnom letovisku.
• Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom s 8-hodinovými pracovnými zmenami.

Platové podmienky
  • od €1.000 – €1.900/ mesiac „netto“
  • Plat záleži od praxe a skúsenosti (spresníme po obdržaní CV)
  • +Tips od hostí (sprepitné !)
  • + preplatené nadčasy
  • +ubytovanie Zdarma!
  • +strava 3 x denne Zdarma !
  • + v prípade potreby doprava z/do práce Zdarma !

Benefity :

• Možnosť si vyjednať vyšší plat v prípade dostačujúcich skúsenosti.
• Bonus na konci vašej zmluvy (13 plat v prípade práce počas celej sezony)
• Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
• 3 x  jedlá denne
• Odborné školenie na mieste
• Zdravotné poistenie
• V prípade potreby cestovná karta na dopravu z/do práce
• Vyzdvihnutie z letiska
• Pracovná referencie od Top Hotel rezorty.
• Podpora HR s dokumentáciou na úradoch

Požiadavky
  • Relevantné pracovné skúsenosti v oblasti Hospitality
  • Práca zahrňa 6 dni v týždni
  • Angličtina na úrovni od B1 až po C1 level (podľa pozície)
  • Pozitívny prístup a pracovať dôsledne
  • Skvelé zručnonosti na danej pozíciie.
  • Flexibilita pracovať na zmeny

  • Skvelé pracovné prostredie v Top turistickych destináciach.
  • Dobré platové podmienky.
  • Podpora pri vyjednávaní o plate
  • Bonus na konci vašej zmluvy (13 plat)
  • Spoločné ubytovanie vrátane energií Zdarma !
  • Poskytnutá strava 3 x denne Zdarma !
  • Doprava z/do práce zabezpečená Zdarma !
  • Bezplatné Školenie na mieste
  • Zdravotné poistenie zamestnávateľom
  • V prípade potreby MHD cestovná karta Zdarma!
  • Možnosť dohodnúť vyzdvihnutie z letiska Zdarma!
  • Pracovný certifikát a referencie na vyžiadanie.
  • Podpora HR zamestnávateľa pri miestných úradoch
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v ANJ + profil foto s Vašim súhlasom, na email : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť 4-5* All inclusive Hotelov a Reštaurácii v Grecku pevnina alebo ostrovy, ale aj Cyprus a Írska republika. Top hotely v top lokalitách krásne pláže, zaujímave turistické destinácie a rezorty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Hospitality, Hotelový a Gastro sektor , Food & Beverage, Barman, Čašníčka, Recepčná, Kuchár, Pomocní

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosť v hotelierstve & gastronómii nutná

- Práca v reštaurácii alebo hoteloch

- Znalosť ANJ na min. B1 úrovni

- Tímový hráč s vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami

- Schopnosť riešiť problémy a zvládať stres

- Manažérsky prístup a zručnosti v gastronómii a v hotelovom biznise

- Ochota pracovať min. 3 mesiace alebo celú sezónu

- Typicky požadovaný typ vzdelania

- Zameraný na zákaznícky servis a samostatnú prácu

- Máš skúsenosti z Reštaurácie alebo Hotela a chceš pracovať v najlepších hoteloch v Grécku & Cypre? Pridaj sa k nášmu tímu!

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4775146  Dátum zverejnenia: 3.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac