Можливість для людей з України

Hotelový personal pre Holandsko a Írsko ! Ubytovanie a Strava zabezpečená !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
1 909 - 2 535 EUR/mesiacPre Irsko - ubytovanie + strava zabezpečená zá výhodných podmienok. Ubytovanie v hotely nedochádzate do práce. Pre Holandsko - zabezpečená doprava z /do práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klientov v Holandsku a Írsku, hľadáme Hotelový personál na kumulované pozície, konkrétna pozícia sa spresní na Tel pohovore, kde sa zohliadnia Vaše doterajšie pracovné skúsenosti v Hospitality uvedené v životopise. Pracujete pre Hotelové rezorty 4-5*.

Destinácie Holandsko: Amsterdam, Den Hague, Eindhoven, Haarlem.
Destinácie Irsko: Wicklow nat park, Newcastle West, Clonmel.

Platové podmienky Holandsko:
€13.07 / hod - Chyžná (bez praxe alebo 0-7 mesiace)
€13.23 / hod - Čašníci ( prax min 1-2 roky)
€13.23 / hod - Porter / ( prax min 6m-1 rok)
+ 100% príplatky za nadčasy
+ Ubytovnie a doprava zabezečená!
Na pozíciu chyžná občasne aj bez praxe inak 6 mesiace.

Platové podmienky Irsko:
od €11.30 / hod - Chyžná. (prax min 6 + mesiace)
od €12.00 / hod - Čašníci a Bartenders (prax min 1 rok)
od €15.00 / hod - Recepčný (prax min 1-2 roky + C1 level)
od €14.00 / hod. - Commis Chef (prax min 2 roky)
od €15.00 / hod. - Sous Chef (prax min 2 roky)
od €13.00 / hod. - Chef de Partie (prax min 2 roky)
od €50 / deň - Tips
+ Ubytovnie a strava zabezpečená hotelom.

Pracuje sa (39 hod v týždni)
+ Možnosť dojednať nadčasy.
+ Možnosť navýšenia mzdy od 3 mesiaca v práci !
"plat v záležitosti od skúsenosti a praxe v danom odbore"
Výplata na účet týždenne .

Ubytovanie a strava zabezpečene , stiahnuté z platu od €40 do €100/týždeň osoba. (Zahrnutá full board strava + hotelové ubytko)

Znalosť ANJ sa vyžaduje min B1 level komunikatívne. Lacné ubytovanie a strava zabezpečená denne počas Vášho pobytu.

Dobré platové podmienky.
Ubytovanie a strava zabezpečená Hotelom.
Stabilná práca , garancia hodín a zárobku.
Zmluva priamo s Hotelom (Irsko)
Nízke vstupné náklady.
Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
Možnosť pracovného postupu v práci.
Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajín EU.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v ANJ + profil foto s Vašim súhlasom, na email : [email protected] , pre Holandsko pošlite aj Cover letter "motivačný list v ANJ"

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jednotlive Hotely v Irsku nie sieť hotelov.a pod.
Hotelová sieť a Reštaurácii v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chyžná, Recepčný, Kuchár, a iné v hotelierstve a Gastro.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelierstvo, Gastro-reštauračné služby, zákaznícky servis, Ubytovacie služby.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v danom odbore Hotelierstvo, Gastronomia, Ubytovacie služby apod.
Pre Holandsko Chyžná aj bez prax občasne.
Komunikatívny, flexibilný,
Zvládne zadané úlohy v práci.
Samostatnosť v práci.
Orientovaný pre zákaznícky servis.
Znalosť ANJ minimálne B1 + level úroveň
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4598536  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 909 EUR/mesiac