Obchodný zástupca / Predajca / Východoslovenský kraj. Nástupný základ €1.400 + Premie z predaja.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 400 EUR/mesiac+ 2% premie z obratu predaja. služobné auto, telefon, notebook.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete ako obchodný zástupca – predajca na SZČO. Región Východné Slovensko , "Prešovský a Košický kraj". Práca si vyžaduje 80 % cestovanie a 20 % administratíva home office.

Platové podmienky:
€1.400 / mesačne (základ)
+ 2% provízia z každeho objemu predaja.
+ Výška provízie je neobmedzená – závisi iba na Vás.
+ Služobné auto + tankovacia karta + mobil telefon + Laptop.

Pracovná náplň:
Obchodný zástupca – predajca. Budte zastupovať obchodnú spoločnosť ktorá expanduje tovar na Slovensku.

Jedná sa o zmiešaný tovar (pracovná odev, obuv, ošatenie – spodná bielizeň, papuče, ponožky – detská obuv, čižmy, gumáky, postelná bielizeň, uteráky, ikebany, umelé kvety,).

Ideálny kandidát, predajca ktorý už pôsoby v tejto oblasti chce zmenu, ale má pracovné kontakty.

K dispozícii mate firmený katalog kde máte v popise všetky dostupné produkty. Práca si vyžaduje vyhľadavanie klienta, osobný kontakt a dojednanie jednorázoveho alebo pernamentného odberu tovaru. Pracujete 80% v terene osobný kontkat s klientom , obchodné reťazce napr, Kaufland, Tesco , ale aj Maloobchod, male butiky obchody s podobným sortimentom. 20 % Vašej činnosti je práca home office – administrativa, tvorba cennových ponuk, marketing, e-mail komunikácia, tel komunikácia s klientom, zabezpečovanie a kontrola objdenávok a doručenie dojednáneho tovaru klientovi. Vyžaduje sa aby ste bol aktívný vodič, oblasť posobenia Prešovský a Košický kraj.

Dobry fixné platové podmienky.
Prémie 2 % navyše k platu z obratu predaja.
Flexibilná pracovná doba a pracovný čas.
Služobné auto + telefon + Notebook.
Vhodné pre aktívných, Denne nové kontakty, miesta a pod.
Vhodné pre tých čo maju vzťah k šoferovaniu.
Práca s domu – administratíva.
Výška prímu nie je limitovaná – záleži od Vás.
Je to aktívna práca s ľudmi v terene, netrávite cely čas v kancelárii.
Možnosť sa rozvíjať získať nove predajné skúsenosti.
Výhodne pre tých ktorý pôsobia v PO alebo KE kraji .
Asistencia nadriadeneho, konzultácie a koučing v prípade potreby.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis, profilové foto s Vaším súhlasom na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Predaj tovaru , sortiment , zmiešaný tovar pre Veľkoobchod a maloobchod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchoďák, Predajca,

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca, obchodný zástupca, zákaznicky predaj,

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v danom segmente.
Ideálny kandidát s pracovnými kontaktmi.
Ochota cestovať 80% práce.
Vodičský preukaz B kategoria.
Komunikativny, sebavedomý, cieľavedomý.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4491980  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac