Práca v hoteloch , výhodné podmienky, ubytovanie a strava zabezpečené

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Írsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiac+ tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme personál do hotelových rezortov na rôzne kumulované pozície ( čašník / čašníčka + pomocník do kuchyne + umývač riadu+ recepčná + kuchár ).
Hotely ponúkajú dobré platové podmienky + ubytovanie a stravu za výhodných podmienok .
Je možnosť zamestnať aj páry alebo jednotlivo
Práca je poskytnutá na minimum 3 mesiace alebo dlhodobo .
Pracujete na írsku alebo rakúsku pracovnú zmluvu .

Hotely si vyžadujú prax a skúsenosti s prácou v hotely / reštaurácii .
Práca vyžaduje cestovanie .

- írska / rakúska pracovná zmluva , podľa miesta práce
- dobré platové podmienky + vysoké tringelty
- ubytovanie a strava poskytnuté za výhodných podmienok
- 13 a 14 plat

Ak máte záujem o danú prácu , pošlite nám životopis na emailovú adresu : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelové rezorty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- prax v hotely alebo reštaurácii
- poprípade prax pri upratovaní
- anglický alebo nemecký jazyk na kumunikatívnej úrovni

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4183898  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac