Elektrikár stavebný / prevádzkový len SZČO Plat 4.290/mes. Turnusy 6/2 . Slovenský kolektív.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
3 900 - 4 290 EUR/mesiacSlužobné auto v rámci NL Zdarma ! Služobné náradie v rámci zákazky Zdarma !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky.
€18.00/ hod. len pre „SZČO“
€4.290/mesačne (pri odpracovaní 55 hod / týždeň)
Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:
Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !
Dlhodobá garantovaná práca (pravidelné zákazky na turnusy)
Slovenský kolektív v práci.

Požiadavky.
Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
Vyučený Elektrikár s výučným listom . (& 21 výhoda nie podmienka)
Zručná osoba prax s elektroinštaláciou aspoň 2 roky.
Vodičsky preukaz skupiny B-kategória..
Samostatnosť , manuálne zručný, pozornosť , precíznosť a zodpovednosť pri práci. Schopnosť čítať schémy výkresy a viesť kabeláž, zapájanie zásuviek, vypínače , svietidla.
Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody).
Porozumieť pracovným pokynom (aspoň lepšie základy AJ nutné).
Dodržiavanie BOZP na pracovisku.

Náplň práce.
Manuálna práca vhodná pre Elektrikára – elektroinštalačné práce prioritne pre haly – obchodné priestory a podniky – závody. Jedná sa o prácu v interiéry , kompletná montáž a inštalácia káblov pre svietidlá, zásuvky, vypínače a internetové pripojenie, občas zapájanie rozvádzačov, trasovanie káblov podlá schémy, Práca môže zahŕňať aj finálnu kompletizáciu ako sú vypínače, zásuvky, svetla. Väčšinou sú káble vedené v lištách. Pracuje sa podľa výkresovej dokumentácie. Skúsenosti s podobnou prácou sú nevyhnutné. Pracujete v dvojici, na projekte je už Slovak ktorým budete tvoriť tandem. Znalosť ANJ výhoda , preferujeme aspoň A2-B1 level , vedieť čítať výkresy, kótovanie, porozumieť BOZP, porozumieť jednoduchým pokynom a bežnej komunikácii na pracovisku.

Prevádzka & Pracovný čas.
Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
Pracuje sa 9-11 hod /deň.
Cca. 55 hod/týždenne. (podľa zákazky a potrieb)

Dobré platové ohodnotenie
Garancia pracovných hodín dlhodobá práca celoročne.
Pravidelné úhrady faktúr.
Doprava v rámci NL z/do práce zabezpečená ZDARMA.
Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
Služobne auto z/do práce Bezplatne.
Služobné náradie zabezpečené na zákazku ZDARMA.
Ubytovanie zabezpečené veľmi lacno pre živnostníkov iba.
Nenáročná práca v interiéry, prevažne zateplené haly, závody a pod.
Pracujete v kolektíve 2 elektrikári, kolega už pracuje na projekte dlhodobo.
Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
Anglicky jazyk min lepšie základy vedieť sa dohovoriť v práci.
Slovensky kolega pracuje s Vami v tandeme .

V prípade záujmu zašlite Váš životopis v SJ alebo ANJ + kópiu výučného list na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práce vhodné len pre tých ktorý majú už otvorenú živnosť alebo sú ochotný si živnosť otvoriť. Stavebný a elektrotechnicky priemysel .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, stavebný, prevádzkový, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektroinštalácie, Elektrikár stavebný, prevádzkový

Počet rokov praxe

2

Výučný list elektrikár a pod.
Znalosť práce elektroinštalácie
Zodpovednosť a samostatnosť v práci.
Ochota pracovať na turnusy 6/2.
Ochota si otvoriť Živnosť.
Ochota pracovať dlhodobo.
Znalosť ANJ aspoň lepšie základy A2 level.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4183357  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 900 EUR/mesiac