Pracovníci/čká do logistiky, sklady, aj dievčatá a páry, základy NJ ! Jednoduché práce v skladoch.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 800 - 2 140 EUR/mesiac+ diéty k platu "netto" + mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v hľadáme vhodných kandidátov na kumulované pozície do logistiky, skladní/čká, balič/čká, triedenie v sklade, práca na expedícii v sklade a pod.

Platové podmienky:
€10.45/ hod . + €100 odmena / mesačne. Sklad auto motíve.
€10.45/ hod. + €20 / diéta deň /Balič/čká ovocie - zelenina.
€13.00/ hod. + €40/ diéta deň / Operátor stroja vo výrobe.
€11.15/ hod + 50% príplatok nedeľa / Operátor v sklade COCA & COLA
€12.35 /hod Práca na expedícii DHL sklad.

Náplň práce
Pracujete pre nášho partnera, obsadzujeme voľné pozície do Logistiky a skladov, rôzne lokality v rámci Nemecka. Kumulované pozície v sklade , podľa jazykových znalosti a praktických skúsenosti, resp. osobných preferencii uchádzača. Jedná sa o prace ako balič, triedič ovocia a zeleniny na linke v sklade, pracovník v sklade pre auto motíve priemysel. práca na expedícii nakládka a vykládka zásielok balíkov pre DHL taktiež iné s tým spojene prace v sklade podľa zaradenia. Práce sú vhodné aj pre dievčatá a páry, Jedná sa o jednoduché a nenáročné pracovné činnosti na ktoré budete zaškolený po príchode na pracovisko. Možnosti aj pre tých ktorý majú len základy NJ , v určitých prípadoch aj pre tých ktorý nekomunikujú NJ ale komunikujú v ANJ.

Práca sa vykonáva na smeny.
2-3 smene prevádzky

Požiadavky:
Životopis v Nemeckom jazyku !
Znalosť NJ A2-B1-level preferovaná.
Alternatíva je ANJ - B1 level (v prípade že neovládate NJ)
Ochota pracovať na smeny, sviatky a víkend v prípade potreby.
Schopnosť pracovať v skupine ale aj samostatne.
Dobrá fyzická kondícia.
Dobrý zdravotný stav.
Ochota pracovať min 3 mesiaca a viac.
Predchádzajúce zručnosti v Logistike-sklady sú vítane, nie to podmienka.

Doprava z/do práce individuálne.
Ubytovanie je v rámci možnosti blízkosti pracoviska :e-kolobežka, MHD a pod. V inom prípade ak to je nevyhnutne , zabezpečená doprava z/do práce zamestnávateľom. Vlastné auto výhoda nie podmienka.

Možnosť osobného rastu a postupu v práci.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácane diéty k platu netto!
Možnosť pracovať nadčasy.
Ubytovanie poskytované po príchode !
Nemecká pracovná zmluva.
Asistencia Nemeckého partnera s registráciou na úradoch!
Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň NJ.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Vypracovaný Plán cesty do Nemecka.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade záujmu nám pošlite životopis preferujeme v NJ, ak nemáte znalosti NJ tak alternatíve životopis v ANJ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Personálny leasing pre Logistické distribučné centra , sklady, produkcia a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Logistika, Transport.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník, Logistík, Produkcia auto-motíve, a pod.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min lepšie základy NJ sú preferované.
- V určitých prípadoch ANJ postačuje na prácu.
- Ochota pracovať na smeny 2-3 prevádzka.
- Predchádzajúce zručnosti v sklade, produkcii
vítane.
- Ochota pracovať aspoň 3 mesiace a viac.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4174005  Dátum zverejnenia: 2.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac