Vodič C skupiny 7.5 ton, €33 380/ročne. Nenáročná práca - Dlhodobo, Ubytovanie zabezpečené.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Od 2 500 EUR/mesiac+ €65 dieta /týždenne + príplatky za prácu nadčas a sviatky + 4 týždne dovolena + pešia dostupnosť na firmu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky
€30.000 /rok. „brutto“
cca. €2.500/mesačne.
Benefity:
€3.380 /diéty rok. „netto“
cca. €65/ diety týždeň.
+ 4 týždne dovolenky
+ príplatky za štátne sviatky.
+ Írska pracovná zmluva.

Požiadavky
Platný vodický preukaz skupina ( C – kategória )
Požaduje sa Digital tachograf karta, Profi karta vodiča,
Kandidát musí mať , minimálne 2 ročnú prax.
Anglický jazyk B1 level. (musí sa dohovoriť v práci a firme.)
Požaduje sa zaslať životopis v ANJ + kopia Tacho karta + Karta vodiča.

Náplň práce
Budete pracovať na zamestnanecký pomer priamo stabilnú Írsku firmu. Je to rodinná firma ktorá sa zaoberá produkciou a distribúciou čerstvých potravín a mäsa z domáckeho chovu lokálnych farmárov. Pracujete ako vodič kamiónu 7.5 až 12 ton. Truck sólo – skriňová ľadnička. Prevážajú sa čerstvé alebo mrazené potraviny pre Veľké – Maloobchodné reťazce. Jazdite 5 dni v týždni od Pon-Pia. Nenocujete na servis diaľnici. Vnútroštátna preprava. Práca je na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma znalosť ANJ B1 level (dohovorí sa v práci). Ste vlastníkom skupiny C – kategorie, tacho karty a profi karta vodiča.

Výborne platové podmienky
Vyplácané diéty / týždenne.
Zmluva s priamo s Írskou firmou.
Stabilný pracovný čas a garancia hodín.
Dlhodobá práca, v stabilnej a prosperujúcej firme.
Ubytovanie zabezpečené výhodne a lacné.
Pešia dostupnosť do práce na firmu.
Ideálne pre tých, ktorý sú už v Írsku a hľadajú stabilnú prácu.
Pomoc s vybavením všetkých formalít na SVK pred odchodom a počas Vášho pobytu v IRL.

V prípade Vášho zaujmu o prácu Vodiča C skupiny 7.5ton, nám pošlite Váš životopis v ANJ + kopie Digi tacho karta + Profi karta vodiča. na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Prosperujúca spoločnosť , rodinná firma, zaoberajúca sa distribuciou a logistikou čerstvých ale aj mrazených potravín od lokálných farmárov pre Veľké & Malo obchodné reťazce v danej lokalite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič C skupina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Doprava, Distribucia, Logistika, Delivery transport.

Počet rokov praxe

3

ochota pracovať dlhodobo.
zodpovedný, skúseny vodič.
znalosť ANJ B1 level.
vlastní digi tacho kartu, a profi kartu vodiča

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4121800  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac