Pokrývač striech a klampiar "Rakúsko" cca.€ 2896/mesiac "netto"

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 896 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Pokrývač plochých striech / zámočník !
Požadujeme prax v odbore minimálne 3 roky.
Nemecky jazyk B1 úroveň (vedieť sa dohovoriť v práci a na stavbe)
Oblasť pôsobenia: Novostavby, Rekonštrukcie rodinných domov, komerčné budovy.
Rakúska pracovná zmluva !

Lokalita práce:
Rakúsko : Kufstein

Platové podmienky:
€ 2896 netto / mesiac.

Pracovný fond 40 hod./týždenne = 173 hod mesačne.
Pracuje sa 5 dni v týždni (nadčasy možné po dohode).

Ubytovanie zabezpečené
Pracovné náradie, zabezpečí zamestnávateľ.
Požaduje sa skúsený pracovník s praxou aspoň 3 roky v danom obore

Práca na rakúsku zmluvu. (Zamestnanec)
Dobré platové podmienky.
Garancie pracovných hodiny .
Vhodné pre jednotlivca ale aj pre partie.
Ubytovanie zabezpečené Zamestnávateľom !
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.
Koordinácia a asistenčné služby JOB 4U INT. počas pobytu v zahraničí.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala , pošlite nám Profesný životopis v Nemeckom jazyku na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle : 00421/944 258 690, 00421/915 231 517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Výroba, Priemysel, Stavebníctvo, Služby, Personalistika,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Remeselné práce,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsený pracovník v danom obore, prax nutná.
- Samostatný pracovník , nie pomocník.
- Ochota pracovať dlhodobo.
- Dobrý zdravotný a fyzický stav.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3912655  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 896 EUR/mesiac