Murár - Obkladač, (Zamestnanec!) bez jazyka ! Aj partie "cca.€2773/mesiac"

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
2 773 EUR/mesiacTransport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozicia: Murár -Obkladač (obkladačky a pokládka keramickej dlažby!)
Vhodný pracovník s praxou aj BEZ jazyka.
Oblasť pôsobenia: novostavby, rekonštrukcie a pod.

Nemecká pracovná zmluvu. "Zamestnanec" !

Lokalita práce:
Nemecko: Rheda Wiedenbruck, Gutersloh.

Platové podmienky:
€ 16.00/hod. "brutto" !
€ 2.773/mesiac "brutto" pri 173 hod - mesiac !

Pracovný fond 40 hod./týždenne =173 hod mesačne.
Pracuje sa 5 dni v týždni (nadčasy možné po dohode).

Ubytovanie zabezpečené: za poplatok €250/mesiac/osoba.
Pracovné náradie, zabezpečí zamestnávateľ.
Požaduje sa skúsený pracovník s praxou aspoň 3 roky v danom obore !
Služobná doprava z/do práce v rámci Nemecká zabezpečená Zamestnávateľom!
Práca aj BEZ znalosti jazyka !

Pracovná náplň : Práca v prevažne v interiéry, občas aj exteriér, stavebná činnosť, rekonštrukcie a renovácie, výstavba rodinných domov. Budú sa požadovať od Vás renovačné Obkladačské práce, vyrovnanie podkladu, pokládka dlažby na podlahu, obkladačky napr, v kúpeľni predsieň a iné. Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník, nie pomocník. Predošle pracovné skúsenosti ako murár – obkladač nutné. Vhodné poslať foto Vašej práce.

Práca na Nemeckú zmluvu. (Zamestnanec)
Dobré platové podmienky.
Umiestnenie aj BEZ znalosti jazyka !
Garancie pracovných hodiny .
Vhodné pre jednotlivca ale aj pre partie.
Ubytovanie zabezpečené Zamestnávateľom !
Asistencia nemeckého partnera s registráciou na úradoch !
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Asistencia a vypracovaný Plán cesty do Nemecka.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.
Koordinácia a asistenčné služby JOB 4U INT. počas pobytu v zahraničí.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala , pošlite nám Profesný životopis v Nemeckom jazyku na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle : 00421/944 258 690, 00421/915 231 517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Výroba, Priemysel, Stavebníctvo, Služby, Personalistika,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Remeselné práce,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsený pracovník v danom obore, prax nutná.
- Samostatný pracovník , nie pomocník.
- Ochota pracovať dlhodobo.
- Dobrý zdravotný a fyzický stav.
- Foto Vašej práce výhoda nie podmienka !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3912654  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 773 EUR/mesiac