3 120 - 3 900 EUR

Stavebný stolár-tesár. "Obložky na špaletu, parapety" Turnusy , Bez jazyka, Slovenský koletktív! Holandsko !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v Stavebnom priemysle.

Pozícia vhodná pre Stolár-Tesár, resp,. "zručný pracovník-montážnik".

Odmena: €15/hod.
Možnosť navýšenie po 2 mesiacoch.
Práca je na Živnosť !
Turnusová práca 6/2.
Fakturácia mesačne!

Vhodné aj pre uchádzačov bez znalosti jazyka.
Jednoducha komunikácia , pracujete v komunite "Slováci-Česi"

Konkrétne sa jedná a prácu a to:
- Osadzovaníe drevených obložiek na mieru špalety v interiery rodiného domu.
- Osadzovanie drevených parapetných dosiek na mieru spolu s obložkami špalety.
- Demontáž starých okien !

Práca vhodná pre stolára, tesára alebo montážníka ktorý ma s podobnou prácou už predošlé skúsenosti. Osadzovanie drevených obložiek na špaletu rodinného domu, taktiež s tým spojene osadzovanie parapiet. Demontáž starých drevených okien. Práca NIE je náročna , avšak sa vyžadujú predošlé pracovné skusenosti s podobnou prácou. Dobré myslenie, rozvážnosť a zodpovednost pri práci, Vedieť použivať ručné náradie , priamočiara pila, uhlovačka, vrtačka, brúska, a iné bežne dostupné náradie k danej práci. Vyžaduje sa osoba ktorá je schopná pracovať samostatne , taktiež aj v teame 2-3 pracovníkov. Nekonflikná osoba, časovo flexibilný a dostupný na prácu aj Sobotu.

Dodatočné su dostupné aj iné zakázky napr: pokryvač krytiny, krovy, taktiež aj iné ako montáže nabytku pre hotely a penziony a iné.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

€3120-€3900

Turnusová práca 6/2 (dohodá možná).
Pracovné náradie zabezpečené objednávateľom !.
Doprava z / do práce v rámci "NL" zabezpečené objednávateľom (Zdarma).
Slovensko-Český kolektív.
Možnosť práce aj pre skupiny a partie!
Ubytovanie zabezpečené pro príchode do NL !.
Overený objednávateľ (garancia dostupných hodin počas zákazky)
Široké spektrum uplatnenia : Montážník, pokryvač, tesár, stolar stavebný-nabytkársky, okenár, a iné !

V prípade , že máte záujem o prácu Holandsku, pošlite nám životopis nas [email protected] alebo nás kontaktujte
pre bližšie informácie na telefón: 00421/ 944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Jedná sa objednávateľa v Holandsku ktorý zabezpečuje stavebné a remeselné práce-zákazky počas celeho roka. Prevažne sa jedná o novostavby, rekonštrukcie, rodinných domov či komerčných budov . Široké spektrum uplatnenia: Stoláry stavebny, nabytkár, Tesár, Okenár, Pokrývač, Podlahár, Maliary, Sadrokartonisti, Robotnici na dielni a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Remeselné práce,

Vodičský preukaz

B

- Zručný, dobré myslenie
- Zodpovednosť pri práci
- Platná živnosť
- Predošlé pracovné skúsenosti s podobnou prácou.
- Možnosť vycestovať min na 3 mesiace a dlhšie.
- Ochota pracovať na smeny a byť flexibilný.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, murári, tesary, zvárači, izolatery, CNC nastavovač a iné)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Námestie SNP 19
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renata Krausova
Tel.: 00421/944 258 690, 00421/915 231 517
E-mail: poslať životopis
ID: 3785165   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   €3120-€3900