Stolár + Pomocník do Nemecka, okolie Passau na zmluvu, Možnosť turnusy !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
€10.15 hod/ základ, + €30/diéty denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nemecku, Hľadáme skúsených stolárov ako aj pomocníkov v záležitosti od zaradenia v práci. Možnosť práce aj na turnusy po dohode so zamestnávateľom. Slovenský hovoriaci kolektív na firme.

Platové podmienky :
€10.15 / hod. základ.
€30 diéty/ denne.
Možnosť navýšenia platu v závislosti od pracovných skúsenosti v danom obore !

Lokalita: Passau okolie, Bavorsko, Nemecko
Výhoda, blízkosť Česko - Rakúských hraníc.

Náplň práce:
Stolár Pomocník: Jedná sa o výrobu paliet , taktiež drevených debnení, pomocné práce na dielny a pri montáži.
Stolár s praxou: montáž drevených schodov + montáže schodov.

Možnosť uplatnenia pre vyučeného stolára alebo stolára s praxou.
Požaduje sa prax, zručnosť, technické myslenie, čítanie technického zadania "výkresov"

Požiadavky:
- Skúsený stolár vyučený v obore alebo praxou
- Manuálne zručný, vedieť čítať výkresy
- Osobne auto na prepravu do /z práce
- Nemecky jazyk úroveň B1 (dohovoriť sa v práci)
- Flexibilný pracovník , zodpovedný v práci.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do Nemecka.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Požaduje sa auto min na jednu partiu alebo 2 pracovníkov.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

-Dobré platové podmienky.
-Stabilné pracovné zázemie v priemere 40 hod/týždenne.
-Pracovná zmluva v zmysle Nemeckej legislatívy.
-Typ zmluvy Zamestnanec.
- Blízkosť Českých & Rakúskych hraníc.
- Možnosť dojednať turnusy
-Slovenský hovoriaci koordinátori na firme !
-Práca na dobu neurčito (dlhodobá práca)
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu.
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať životopis v Nemeckom alebo Slovenskom jazyku
Kópiu vodičského preukazu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výroba paliet, a drevených debnení, taktiež sa vyrábajú a montujú drevené schody. Okolie Passau Nemecko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevospracujúci priemysel , Výroba, Stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívne základy nemeckého jazyka
Manuálne zručný v práci
Prax v obore alebo vyučený stolár
Ochota pracovať 5-6 dni v týždni

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3391835  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €10.15 hod/ základ, + €30/diéty denne.