Reagujte bez životopisu

Operátor výroby

JO Consulting s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiacMotivačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľné pracovné miesta v Šuranoch s nástupom ihneď.
Prijmeme šikovných pracovníkov do spoločnosti v Šuranoch. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov v elektrotechnickom priemysle. Práca je vhodná pre MUŽOV aj ŽENY, požadovaný vek do 55 rokov! Práca nie je náročná - ľahko sa učí. Skúsenosti vo výrobe výhodou.
Montážny pracovník, obsluha vstrekolisov.
Práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) / 8 hod. Víkendy voľné alebo na 4 zmeny (ranná, nočná, 2 dni voľno)

Ubytovanie zabezpečené priamo v Šuranoch. Doprava zabezpečená nie je.
Plat 750 - 900 eur netto.
Možnosť získania dochádzkového bonusu 50 eur! Zálohy každý týždeň.
IBA SERIÓZNY ZÁUJEM.

Zabezpečené bezplatné ubytovanie
Motivačný bonus
Zálohy možné každý týždeň

Ak máš chuť pracovať, si zodpovedný a cieľavedomý, neváhaj nás kontaktovať. Pohovor nie je potrebný, ponúkame priamy nástup.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba, aj bez skúseností

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme manuálne zručných a šikovných ľudí s chuťou pracovať v oblasti výroby.

Obchodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti priemyselnej výroby
ID: 4013242  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac