Vodič nákladného vozidla

JN - TRANS, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac900 + odmeny (150 € - 200 € )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

import tovarov z Maďarska a Česka
denné rozvozy tovarov po Slovensku na kratšie i dlhšie vzdialenosti
bezpečná manipulácia a zodpovedný prístup k pridelenému motorovému vozidlu
pravidelná komunikácia s dispečingom

primerané finančné ohodnotenie
práca v serióznej slovenskej spoločnosti
práca s príjemným, rodinným kolektívom
možnosť parkovania vozidla doma, po dohode

Osobné údaje uchádzačov spracúvame v súlade s platnou legislatívou ochrany osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

spoľahlivosť,
flexibilita,
prax vo vedení nákladného vozidla,
zdravotná spôsobilosť
ADR - výhodou

Spoločnosť JN-Trans s.r.o. je dopravná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996. Špecializujeme sa na prepravu mazív, balených olejových produktov, lakov a lepidiel.
Prioritným cieľom JN-Trans je napĺňať požiadavky zákazníkov s čo najvyššou kvalitou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3709369  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac900 + odmeny (150 € - 200 € )