850 EUR

3D merací technik (m/ž)

JMP Plast, s.r.o.

Miesto práce
JMP Plast s.r.o., P. O. Hviezdoslava, Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie 3D meraní, tvorba meracích programov,
- vzorkovanie dielov, spracovanie a komunikácia výsledkov, realizácia meraní a protokolov,
- návrh a konzultácia meracích, upínacích prípravkov pre 3D meranie,
- spoluzodpovednosť za priebežnú kontrolu dielov a za uvoľňovanie výroby,
- priprava dokumentácie kvality,
- kalibrovanie 3D meracieho prístroja a prípravkov,
- vypracovávanie protokolov z merania a príprava podkladov k novým projektom alebo reklamáciám,
- sledovanie a vyhodnocovanie spôsobilosti výrobného procesu, zariadenia a meradiel, štatistické vyhodnocovanie (SPC),
- zodpovednosť za laboratórium kvality, interná a externá kalibrácia všetkých meradiel a kontrolných prípravkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 850 EUR brutto vyššie (podľa kvalifikácie a skúseností), plus variabilná zložka mzdy dohodou

- práca v mladom kolektíve,
- priestor na sebarealizáciu a vlastné návrhy.

Ak si cieľavedomý a skúsený v tomto odbore a chceš sa stať posilou do nášho dynamického tímu, neváhaj a pošli nám svoju žiadosť spolu so životopisom v slovenskom jazyku. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ vzdelanie technického / strojárskeho zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) podmienkou,
- minimálne 2 roky praxe v oblasti metrológie,
- praktické skúsenosti s meraniami na 3D meracích zariadeniach,
- znalosť iných metód merania – posuvné meradlo, merací mikroskop,
- znalosť čítania technických výkresov
- znalosti nástrojov kvality a ISO štandardov výhodou,
- znalosť MSA výhodou,
- analytické myslenie,
- spoľahlivosť, zodpovednosť,
- tímová spolupráca.

Predmetom činnosti spoločnosti JMP Plast, s. r. o. je výroba rôznych plastových komponentov pomocou technológie vstrekovania plastov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Sme rýchlo rozvíjajúca sa a ambiciózna spoločnosť. Našimi zákazníkmi sú špičkoví zahraniční výrobcovia automobilov. Vyrábame vysokokvalitné vzhľadové diely s dôrazom na detail.

Hviezdoslavova 17
071 01 Michalovce
jmpplast.sk

Kontakt

ID: 3669274   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 850 EUR brutto vyššie (podľa kvalifikácie a skúseností), plus variabilná zložka mzdy dohodou