Finančný manažér (m/ž)

JMP Plast, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia (vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr, evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr)
- príprava a spracovanie zápočtov
- účtovanie interných dokladov
- komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom fakturácie
- kontrola a účtovanie konsignačných skladov
- spolupráca na príprave reportov pre vedenie spoločnosti
- spolupráca s externou účtovnou firmou
- spolupráca na inventarizácii účtov
- spolupráca s audítorom
- spracovanie štatistík – Ocenenie výroby, Intrastat
- komunikácia so zahraničnými bankami v súvislosti s financovaním projektov cez zmenky
- zabezpečenie potrebných dokumentov pre fiškálne preclenie
- príprava aktuálneho salda a plánu úhrad
- spracovanie a zaúčtovanie rozpracovaností

Práca v mladom a dynamickom kolektíve, priestor na sebarealizáciu a vlastné návrhy.

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 3 roky
- znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy a účtovných predpisov
- znalosť IS Helios Orange výhodou
- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
- zodpovednosť
- precíznosť
- logické myslenie

Predmetom činnosti spoločnosti JMP Plast, s. r. o. je výroba rôznych plastových komponentov pomocou technológie vstrekovania plastov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Sme ambiciózna spoločnosť. Našimi zákazníkmi sú špičkoví zahraniční výrobcovia automobilov. Vyrábame vysokokvalitné vzhľadové diely s dôrazom na detail.
ID: 3647505  Dátum zverejnenia: 13.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac