Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik / Elektromontér

JM Systems, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac+ možne nadštandardné osobné ohodnotenie a bonusy na základe dosiahnutých výsledkov a samostatnosti riešenia technických problémov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť JM Systems, s.r.o. má záujem pre svoju oblasť technologických dodávok stavieb obsadiť pracovnú pozíciu elektrotechnik.

Pracovná náplň:
- príprava vybavenia na zákazku
- elektroinštalácie v priemyselných a komerčných budovách, bytových
domoch (hlavné a spoločné rozvody)
- bleskozvody
- NN prípojky
- výroba a inštalácia rozvádzačov
- pripájanie strojov a technológii
- prípravy el. rozvodov pre klimatizácie, tepelné čerpadlá a zabezpečovaciu techniku
- odstraňovanie závad po OPaOS (revíziach) a iné drobné opravy

Pôsobíme najmä v okolí Trenčína, zriedka oblasť Bratislava-Žilina. Pracovná doba spravidla 8:00-16:30 v pracovné dni, každý deň príchod domov.

Radi do problematiky uvedieme aj elektrotechnika s menej skúsenosťami, poprípade človeka so záujmom o elektrotechniku bez elektrotechnického vzdelania s predchádzajúcimi technickými zručnosťami a skúsenosťami.

- práca v mladom kolektíve v rastúcej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, priateľská firemná kultúra a atmosféra
- teambuildingové aktivity
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- flexibilná pracovná doba
- možnosť platených nadčasov
- možnosť navýšenia vzdelania v podobe vyhlášky č. 508/2009 Z. z., poprípade možnosť absolvovania celého kurzu pre dosiahnutie elektrotechnického minima (vhodné napr. pre osobu, ktorá doteraz robila iba elektrotechnické pomocné práce)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nás prosím kontaktujte odoslaním reakcie na tento inzerát, alebo na e-mailovej adrese [email protected] či na telefónnom čísle +421 948 519 195.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- dochvíľnosť,
- zodpovednosť,
- vodičský preukaz sk. B,
- zmysel pre detail,
- odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. výhodou

Spoločnosť JM Systems, s.r.o. sa venuje dvom oblastiam elektroniky a elektrotechniky:

V rámci divízie Vývoj a výroba sa spoločnosť venuje osádzaniu plošných spojov, výrobe jednoúčelových zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu, návrhu elektronických systémov a kusovým skúškam výrobkov a ich následnému servisu.

V rámci divízie Technológie a montáže sa spoločnosť venuje technologickým dodávkam stavieb (najmä elektroinštaláciám, inštaláciám tepelných čerpadiel a klimatizácii a kamerovým a zabezpečovacím systémom).

Viac informácií o nás sa dozviete na:
www.jmsystems.sk
www.technologieamontaze.sk
prípadne na našom facebooku:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4744064  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac