Reagujte bez životopisu

Expresný kuriér

JM&K.A drive s.r.o.

Miesto práce
DHL Express Slovakia, spol. s r.o., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiacPlat je uvedeny uz cistom ,na zaciatok je zakladna mzda ked sa clovek zauca a zacina spoznavat rajon po mesiaci mzda okamzite rastie podla vykonu viac informacii po telefone alebo na osobnom stretnuti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dorucovanie expresnych zasielok danym firmam a zakaznikom ,vydvihovanie zasielok od odosielatelou a firiem v ramci bratislavy ( ČAST ..NOVE MESTO ..KOLIBA ....KRAMARE )

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vitany su uchadzaci a uprednosteny kdo ma uz touto pracou uz nejake skusenosti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Clovek musi byt velmi zodpovedny a byt odolny voci stresu komunikativnost a hlavne chut pracovat , a hlavne aspon mat zakladnu znalost rozlohy casti bratislavy ..

dlhodoby servisny partner pre spolocnost dhl slovensko a autodopravca pre zahranicne prepravy 12 zamestnancami a zanovnym autoparkom
ID: 4031661  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac