Pracovník čerpacej stanice - Svidník

JLB – Company s. r. o.

Miesto práce
Svidník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
850 EUR/mesiacStabilná práca. Príplatky za soboty, nedele, siatky + stravné, bonusy za predaj.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha registračnej pokladne Slovnaft, mýtneho terminálu, preberanie a dokladanie tovaru, príprava občerstvenia, udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch čerpacej stanice a jej okolí.

Stabilná práca. Príplatky za soboty, nedele, siatky + stravné, bonusy za predaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť JLB – Company s. r. o. sa momentálne zameriava na prvádzkovanie ČS a s tým súvisiacou sprostredkovateľskou činnosťou v oblasti obchodu a služieb.
ID: 4592610  Dátum zverejnenia: 20.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac