Logo JL Montage s.r.o.

Montér/Montéri - Nemecky hovoriaci

JL Montage s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
3 000 - 4 500 EUR/mesiacNemecky hovoriaci montér 20 - 22 €/hodina záleží od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž nábytku a interiérového zariadenia v reštauráciách a hoteloch
montáž regálových systémov
montáž kuchýň
minimálna pracovná doba 45/60 hodín týždenne
týždňové, dvojtýždňové a trojtýždňové turnusy

zaplatené ubytovanie v plnej výške ( dom, apartmán alebo byt )
zaplatené pohonné hmoty
dobre zohratý kolektív
dlhodobá spolupráca
stabilný prísun práce

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis prostredníctvom portálu profesia.
Tešíme sa na spoluprácu. Alebo na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Stolárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náradie aj auto zabezpečené z našej strany, Vlastné auto a náradie výhoda nie podmienka
Vedenie a motivácia tímu
Zodpovednosť, Samostatnosť a serióznosť
Manuálna zručnosť
Schopnosť čítať technické ( Stavebné ) výkresy

Sme dynamicky rozvíjajúca sa stavebná firma JL Montage s.r.o. s viacročnými bohatými skúsenosťami zo stavieb doma aj v zahraničí. Medzi naše priority patrí skvalitňovanie služieb a zabezpečovanie spokojnosti zákazníkov. Hlavné zameranie našej firmy je na stavebnú činnosť, montážne a inštalačné práce v zahraničí, prevažne v Nemecku. Tvorí ju stabilizovaný kolektív vlastných pracovníkov doplnený osvedčenými subdodávateľmi špecializovaných profesií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukas Gajarsky
Tel.: +421951147745
E-mail: poslať životopis
ID: 4824086  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac