Aj ty chceš byť úspešný, získaj kvalitu v spoločnosti JKV REAL a štartovací fix 1000 eur

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.04.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacDohodnutá provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre teba realitný biznis zaujímavou témou, hľadáš nové kariérne výzvy, rád komunikuješ s ľuďmi a chceš si sám/sama organizovať čas? Chceš pracovať v príjemnom prostredí bez stresu? V tom prípade si tu správne.

Ako jediná realitná kancelária ponúkame štartovací fix a to až do výšky 1 000 Eur. Ponúknutý fix nie je podmienený obchodom v danom mesiaci, ale aktívnou prácou. Ak sa naozaj vidíš v obchodnej činnosti a realitný biznis by mohol byť to správne pre teba, ale máš obavy z toho, že ti to na začiatku nepôjde, tak práve štartovací fix na 3 mesiace ti môže v rozbehu tvojej kariéry pomôcť, aby si bol bez stresu.

Záleží nám na kvalite našej práce. Nemusíš mať prax v tejto oblasti. Musíš len začať, aby si bol skvelý. A my ti v tom vieme pomôcť. Naučíme ťa všetko, čo budeš potrebovať pre splnenie tvojich cieľov. Neočakávame žiadne konkrétne vzdelanie alebo skúsenosti. Najdôležitejšia je motivácia a pevná vôľa, nenechať sa odradiť pri prvom neúspechu.

Sme inovatívna realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým rastom prináša nové poznatky k tomuto biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand.

Na pozíciu "Real Estate Consultant” hľadáme kolegu, ktorého náplňou práce by bolo najmä:

- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- vyhľadávanie a akvizícia obchodných príležitostí
- komunikácia a vyjednávanie obchodných podmienok
- príprava cenových analýz a marketingových plánov
- realizovanie obhliadok nehnuteľností
- sprevádzanie klienta počas celého procesu predaja/ prenájmu nehnuteľnosti

Očakávaj od nás:

- za svoju prácu získaš adekvátnu odmenu, ktorá nie je ohraničená,
- nebudeš na to všetko sám,
- budeme s tebou zdieľať naše know-how,
- budeme ťa podporovať na ceste k osobným i obchodným úspechom,
- profesionálny kameraman a fotograf,
- homestaging ako zo žurnálu,
- zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu,
- budeš pracovať v príjemnom prostredí v mladom kolektíve,
- namiesto kolegov získaš nových priateľov,
- s nami sa zabavíš (teambuldingy, športové akcie, vianočná párty, narodeninové oslavy, grilovačky a pod.).

Zamestnanecké výhody, benefity:

Ako jedna z mála realitných kancelárii ponúkame adaptačný fix na 3 mesiace vo výške
do 1 000 Eur mesačne + odmeny podľa obchodného plánu.

Špeciálne svojím maklérom a manažérom hradíme náklady spojené s:
- inzerciou na všetkých najvýznamnejších inzertných portáloch,
- propagačnými predmetmi pre klientov,
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde vám odovzdáme naše
know-how ako byť najlepším maklérom na trhu,...

Ďalšie výhody pre našich maklérov :
- posielame súkromnú inzerciu priamo do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,..
- mesačné odmeňovanie najlepších maklérov navyše k štandardnému príjmu

Budeme kontaktovať iba nami vybratých uchádzačov o ponúkanú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- lojálnosť a vytrvalosť
• komunikatívnosť a priateľskosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• obchodné myslenie
• tímový hráč
• chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
• pozitívny prístup k práci a šírenie dobrého mena
• disponovať motorovým vozidlom a osobným
počítačom

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)
ID: 4443962  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac