Progresívna realitná spoločnosť hľadá do svojho tímu najlepších obchodníkov na pozíciu Real Estate Consultant, získaj fix 1000 eur

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacFix + odmeny podľa obchodného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre teba realitný biznis zaujímavou témou, hľadáš nové kariérne výzvy, rád komunikuješ s ľuďmi a chceš si sám/sama organizovať čas? Chceš pracovať v príjemnom prostredí bez stresu? V tom prípade si tu správne!

Záleží nám na kvalite našej práce. Nemusíš mať prax v tejto oblasti. Musíš len začať, aby si bol skvelý. A my ti v tom vieme pomôcť. Naučíme ťa všetko, čo budeš potrebovať pre splnenie tvojich cieľov. Neočakávame žiadne konkrétne vzdelanie alebo skúsenosti. Najdôležitejšia je motivácia a pevná vôľa, nenechať sa odradiť pri prvom neúspechu.

Sme inovatívna realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým rastom prináša nové poznatky k tomuto biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand.

Na pozíciu "Real Estate Consultant” hľadáme kolegu, ktorého náplňou práce by bolo najmä:

sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
vyhľadávanie a akvizícia obchodných príležitostí
komunikácia a vyjednávanie obchodných podmienok
príprava cenových analýz a marketingových plánov
realizovanie obhliadok nehnuteľností
sprevádzanie klienta počas celého procesu predaja/ prenájmu nehnuteľnosti

Očakávaj od nás:

za svoju prácu získaš adekvátnu odmenu, ktorá nie je ohraničená,
nebudeš na to všetko sám,
budeme s tebou zdieľať naše know-how,
budeme ťa podporovať na ceste k osobným i obchodným úspechom,
profesionálny kameraman a fotograf,
homestaging ako zo žurnálu,
zabezpečíme kompletnú právnu a marketingovú podporu,
technické zabezpečenie je samozrejmosťou (PC, mobil, auto),
budeš pracovať v príjemnom prostredí v mladom kolektíve,
namiesto kolegov získaš nových priateľov,
s nami sa zabavíš (teambuldingy, športové akcie, vianočná párty, narodeninové oslavy, grilovačky...).

Ako jedna z mala realitných kancelárii ponúkame adaptačný fix na 3 mesiace vo výške do 1000 eur mesačne + odmeny podľa obchodného plánu.

Špeciálne svojím maklérom a manažérom hradíme náklady spojené s:
- inzerciou na všetkých najvýznamnejších inzertných portáloch,
- propagačnými predmetmi pre klientov,
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše
know-how ako byť najlepším maklérom na trhu,...

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
- posielame súkromnú inzerciu priamo do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,..
- Mesačné odmeňovanie najlepších maklérov navyše k štandardnému príjmu
Nefinančné benefity (teambuildingy, odborné kurzy, školenia SORA)
- Bezplatné interné a externé školenia, know-how najlepšieho hráča na realitnom trhu
- občerstvenie v kancelárii
- Celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný maklér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Gmail - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, finančný sprostredkovateľ, realitný maklér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne
vystupovanie, lojalita
- prirodzený vynikajúci komunikačný a obchodný
talent
- pro-klientské myslenie a zdravú dravosť
- záujem sa vzdelávať a rozvíjať
- pozitívna osobnosť - hľadáme človeka, ktorý vždy
nájde spôsoby, ako to zvládnuť
Vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality.

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)
ID: 4271314  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac