Štartovací fix 800€! Posuň svoju kariéru na vyšší level a staň sa obchodným manažérom pobočky v Trenčíne

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým rastom prináša nové poznatky k tomuto biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.
Sme pragmaticky orientovaní a vieme presne čo treba, aby sa Váš investovaný čas pretavil do reálnych výsledkov a vy ste sa v tomto pracovnom mieste plne našli.

- Si realitný maklér ktorý chce posunúť svoj biznis o vyšší level
- Myslíš si že by si bol ten správny team leader
- Máš skúsenosti ktoré vieš posunúť nováčikom
- Chceš riadiť svoju vlastnú pobočku vo svojom meste
- Tužíš po kariérnom postupe , chceš byť niečo viac ako len realitný maklér
- Chceš mať maximálne finančné ohodnotenie a pasívny prijem do konca svojej
kariéri v JKV REAL

Ak je aj Vaša ambícia sa stať obchodným manažérom a viesť svoju vlastnú pobočku tak práve v našej spoločnosti máte momentálne jedinečnú šancu si svoje ambície splniť.

Hlavnou činnosťou je samostatné riadenie a zabezpečovanie chodu pobočky.
- Personálne riadenie a vedenie pobočiek s obchodnými plánmi.
- vedenie pohovorov
- vzdelávanie a coachovanie maklérov podľa firemnej filozofii
- hodnotenie a motivovanie
- Tvorba, zavádzanie, hodnotenie a zlepšovanie procesov v oblasti realitných služieb
- Podpora tvorby obchodného plánu na regionálnej úrovni

Čo získate pri spolupráci s nami ?
- práca vo vlastnej pobočke
- podpora pri nábore nových spolupracovníkov
- marketingová podpora pobočky
- inovatívny systém prace
- manažérske odmeny
- mladý, akčný kolektív
- profesionálny fotograf
- homestaging ako zo žurnálu
- domáca aj zahraničná klientela
- podpora špičkovej advokátskej kancelárie
- u nás budete na naše služby pyšní
- značka, na ktorú budete hrdí, budete ponúkať nadštandardné služby s pridanou hodnotou a 5 hviezdičkový klientsky servis

- Bezplatné interné a externé školenia, know-how najlepšieho hráča na realitnom trhu
- Žiadne licenčné alebo iné poplatky (napr. za marketing, inzerciu, prezentačné materiály a pod.)
- Práca pod vedením kolegov – skúsených odborníkov a úspešných obchodníkov
- Možnosť kariérneho rastu a ďalšie zaujímavé finančné a nefinančné pracovné benefity
- Nefinančné benefity (teambuildingy, odborné kurzy, školenia NARKS)
- Komplexný systém rozvoja zameraný na obchodnú komunikáciu, stratégiu predaja, - Auto za výhodných podmienok
- Moderné obchodné priestory
- Mesačné odmeňovanie najlepších maklérov navyše k štandardnému príjmu
- Celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže
- Štartovací FIX 800€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Regionálny manažér pre realitnú sieť JKV REAL

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Gmail - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Google Chrome - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný riaditeľ, manažér ľudských zdrojov, predaj nehnuteľností

Počet rokov praxe

1

Líder, ktorý má schopnosť motivovať ľudí k výkonom, je zodpovedný za výsledky svojho tímu a chce zarábať nadštandardne
- Pohotové komunikačné a argumentačné schopnosti
- Iniciatíva a proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Ústretová a otvorená komunikácia, reprezentatívny prejav
- Zameraný na ciele a výsledky

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)
ID: 4033711  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac