2 000 - 2 500 EUR

Ponúkame priemerný zárobok 2500 eur mesačne ! Pracujte s inovatívnom prostredí,nova generácia maklérov

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú generáciu maklérov, ktorá zvyšujú hodnotu tohto povolania, ambicióznych, nebojácnych ľudí na existujúcich pobočkách chceme rozvoj tímov, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom.
Pracujte komplexnom realitnom centre kde ste pre klienta realitný maklér a hypotekárny špecialista. Inovatívny systém prace kde systematicky budujete klientelu .
Maklérom ponúkame vlastne developerské projekty .

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s developermi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnosti
- flexibilný pracovný čas
- sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500

U nás nájdete:
- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
- Inovatívny system prace vlastne know how, ktoré Vám priemere zabezpečí
priemerný zárobok 2500 eur mesačne
- provízie od 50 %
- preplácanie nákladov na kanceláriu
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
- rozbeh pod vedením skúseného a úspešného makléra
- možnosť postupu na manažérske pozície
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR
- NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR /žiadne odpočty, skryté poplatky,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný maklér

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť JKV REAL reality je celoslovenská realitná kancelária s viac ako niekoľko ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitne a finančne služby .Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste.

Odlišujeme sa pracou akú robíme pre klienta .
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem

Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamil Duchoň
Tel.: +421950736687
E-mail: poslať životopis
ID: 3773464   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500