Pridaj sa k nám, sme nová generácia maklérov. Naučíme ťa všetko, získaj najväčšiu marketingovú podporu na trhu!

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ zmenu a hľadáš novú výzvu? Hľadáš prácu, ktorá ti poskytne flexibilný pracovný čas a zaujímavý príjem? Tak vstúp do sveta realít spoločne s nami. Ponúkame ti zázemie a istotu silného hráča! Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať, práve naopak, je to jeho silná stránka.

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností určených na predaj a prenájom
Aktívne získavanie klientov na kúpu a prenájom nehnuteľností
Tvorba, starostlivosť a pravidelné obnovovanie vlastnej a pridelenej databázy klientov
Vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností záujemcom
Tvorba a spracovanie fotodokumentácie k nehnuteľnostiam
Príprava administratívnych podkladov pre účely uzavretia obchodného prípadu
Vykonávanie inzerentnej činnosti vlastných nehnuteľností s pravidelnou aktualizáciou

Nefinančné benefity (teambuildingy, odborné kurzy, školenia NARKS)
Využívanie firemných advokátov, hypotekárnych špecialistov a marketingových expertov na reality
Komplexný systém rozvoja zameraný na obchodnú komunikáciu, stratégiu predaja, exkluzívny nábor a osobný marketing
máme nastavený vysoko motivačný systém odmeňovania, ktorý ti poskytne
finančnú slobodu
flexibilná pracovná doba
predaj NOVOSTAVIEB a nových projektov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný maklér

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reprezentatívne, príjemné a proklientské vystupovanie, vrátane telefonickej a písomnej komunikácie
Bezchybné ovládanie slovenčiny slovom aj písmom a vysoká kultivovanosť prejavu
Profesionalita, takt a diskrétnosť na vysokej úrovni
Odolnosť voči stresu a časová flexibilita
Ambícia patriť medzi najlepších na trhu s nehnuteľnosťami

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)
ID: 3773448  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac