Logo JKBOZ s. r. o.

Back office/fakturant

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Kolomana Novackého, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiacv závislosti od zručností a znalostí uchádzača, bude upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou bude:
​-spolupracovať s kolegami na spoločných projektoch pretože my v JKBOZ pracujeme ako jeden TÍM.

​Pokiaľ si tímový hráč čítaj ďalej, budeš vykonávať:
​- príprava a finalizovanie dokumentácie z jednotlivých projektov po realizácii:
​a) kontrola dokumentácie podľa štandardov spoločnosti,
​b) fakturácia dokončených projektov a finalizovanie dokumentácie,
​c) odosielanie a komunikácia dokumentácií klientom.

​V rámci výkonu práce je samozrejmosťou absolvovanie školení na ktoré ťa budeme s radosťou vysielať.

​​Monotónnosť práce, ťa u nás nezastihne, realizovať sa môžeš v celom spektre nami vykonávaných služieb a budeš akýmsi spojovníkom medzi kolegami pri realizácií ich projektov.

​V zmysle legislatívnych a zákazníckych požiadaviek budeš pracovať s:

  • našim informačným systémom,
  • našim fakturačným systémov,
  • taktiež s našimi vlastnými aplikáciami a programami.

Medzi tvoje ďalšie činnosti bude patriť aj:

- aktualizovanie informačného systému, zadávanie žiadostí do systému, zmena údajov v klientskej dokumentácii.
- Príprava projektových štúdií pre kľúčové zákazky (ponuka, vizualizácia, predstavenie, realizácia)
- Reportovanie problematických, rizikových a iných žiadostí (od klientov, zamestnancov).
- Archivovanie dokumentácie v súlade s platnými nariadeniami zamestnávateľa.
- Komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami.
- Zabezpečenie potrebnej dokumentácie ku poštovej a mailovej komunikácií.
- Vykonávanie asistenčných prác pre podporu jednotlivých oddelení.

  • Práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve
  • Motivujúce platové hodnotenie
  • Možnosti rozvíjania individuálnych zručností
  • Zaujímavý sociálny program
  • Podpora kariérneho rastu
  • Moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na j.kukucka@jkboz.sk, do predmetu mailu napíšte ,,back office/fakturant"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ s. r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Organizačné schopnosti
  • Telefonické zručnosti
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Hard skills: skúsenosti s fakturáciou, práca s MS Office
  • Soft skills: tímovosť, flexibilita, vynikajúce medziľudské vzťahy

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Kukučka
Tel.: +421907304514
E-mail: poslať životopis
ID: 4840360  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac