Elektrotechnik - slaboprúdové systémy

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacv závislosti od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou bude:
-spolupracovať s kolegami na spoločných projektoch pretože my v JKBOZ pracujeme ako jeden TÍM.

Pokiaľ si tímový hráč čítaj ďalej, budeš vykonávať:
- inštalácie elektrickej požiarnej signalizácie so zameraním sa na prepojenie s požiarnymi a požiarnotechnickými zariadeniami a v rámci tejto práce hlavne:
a) oboznámenie sa so systémom ako takým,
b) v rámci spoločnosti plánovanie realizácie a príprava na realizáciu,
c) realizácia a odovzdanie dokumentácie z vykonaných činností.

V rámci výkonu práce je samozrejmosťou absolvovanie školení na ktoré ťa budeme s radosťou vysielať.

Zabezpečenie, aby realizácia protipožiarnych systémov spĺňala požiadavky projektu, platnej legislatívy a medzinárodných noriem.

Aby si nevyšiel z praxe máš možnosť fyzicky sa podieľať na inštalácia slaboprúdových systémov EPS a HSP a ich oživovanie, taktiež hasiacich prístrojov a hydrantov.

Monotónnosť práce, ťa u nás nezastihne, realizovať sa môžeš v celom spektre požiarnych a požiarno-technických zariadení.

V zmysle legislatívnych a zákazníckych požiadaviek:
- programovanie jednotlivých zariadení a systémových parametrov
- aktívna práca v rámci jednotlivých projektov
- spoluúčasť na odovzdávaní projektov zákazníkom

- zaujímavá práca v progresívne rastúcej spoločnosti
- zaujímavé platové hodnotenie
- 13. a 14. plat
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- podpora v oblasti vzdelávania

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,Elektrotechnik - slaboprúdové systémy"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálna požiadavka je platné osvedčenie podľa § 21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
- oprávnenie na inštaláciu systémov EPS a HSP je výhoda nie podmienka
- tímový hráč
- profiremne orientovaný
- dobré komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
- pokročilá úroveň práce s PC (MS Office)
- proaktívny prístup k riešeniu problémov

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2378440  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac