Verejný zdravotník

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,-Eur a viac (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-hodnotenie faktorov pracovného prostredia a stavu pracovných podmienok
- vypracováva a aktualizuje protokoly z prehliadok pracovísk
- navrhuje zaradenie pracovných činností do kategórií z hľadiska zdravotných rizík
- organizačne zabezpečuje a spolupracuje s akreditovanými organizáciami pri výkone kvantitatívneho a kvalitatívneho hodnotenia pracovného prostredia
- vypracováva a aktualizuje traumatologické plány a prevádzkové poriadky s posudkom o riziku
- navrhuje opatrenia za účelom zlepšenia pracovného prostredia a pracovných podmienok
-zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi
-reporting vykonaných činností nadriadenému
-spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- zaujímavá práca v progresívne rastúcej spoločnosti
- zaujímavé platové hodnotenie
- sluzobny automobil
- 1x ročne nadštandardná lekárska prehliadka
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- jazykové kurzy

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,VEREJNÝ ZDRAVOTNÍK"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke - verejný zdravotník, hygiena práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem v oblasti BOZP
-chuť ďalšieho vzdelávania a osobnú iniciatívu
-príjemné vystupovanie, veľmi dobré komunikačné schopnosti
-technik BOZP výhoda (nie podmienka)
-organizačné schopnosti
- tímový hráč
- profiremne orientovaný
- dobré komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
- pokročilá úroveň práce s PC (MS Office)
- proaktívny prístup k riešeniu problémov

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrane pred požiarmi, predajom a servisom požiarno-technických zariadení a predajom OOPP. Nadstavbovými službami v oblasti inštalácie a dodávky systémov EPS a HSP a projekčnou činnosťou PBS.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Nováckeho 4/A
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Kukučka
Tel.: 0907 304 514
E-mail: poslať životopis
ID: 1823366   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,-Eur a viac (v závislosti od skúseností)