Opatrovateľka v Nemecku

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
70 EUR/hod.Plat 70€ na deň+cestovné vo výške do max. 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku do Nemecka mesto Erfurt k 80-ročnej pani, 1,72m, 70kg na dlhodobé turnusy
2-3 mesačné bez striedania. Dovolenka možná kedykoľvek po dohode s manželom opatrovanej Pani.
Pani je mobilná, trpí čiastočnou demenciou, má slabý sluch. Je pokojná a veľmi komunikatívna.
Je potrebná pomoc iba pri obliekaní v noci sa nevstáva. Potrebné vykonávanie
domácich prác ako varenie, upratovanie, pranie, žehlenie a nákupy.
Pani býva s manželom v dome, opatrovateľka má k dispozícii v podkroví samostatný malý byt.
Byt sa nachádza v podkroví domu so samostatnou sprchou a wc, tv a internetom.
Je potrebná znalosť Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni B1-B2, lebo Pani sa rada rozpráva. Pracuje sa na Slovenskú živnosť. Zviera v domácnosti nie je.
Plat 70€ na deň+cestovné vo výške do max. 300€, nástup čo najskôr.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Opatrovateľské služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opatrovateľ, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 4020597  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 70 EUR/hod.