Opatrovateľka / zdravotný asistent- Rakúsko

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
2 100 EUR/mesiacPlat 70€ na deň plus 180€ príplatok na poistenie ,150€ cestovné náklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s opatrovateľku k 94-ročnej pani, čiastočne mobilnej-premiestni sa pomocou rolatora 2-3m po dome za asistencie. Vykonávanie osobnej hygieny a obliekanie. Pani trpí na slabé srdce, zle počuje, ikontinenciu moču-plienky, je Macromar pacientka. Medikáciu nastavuje a pripravuje dcéra je potrebné iba podávanie. Denný režim je od 7.00.8.00 hod do 19.00-20.00 hod + poobedný odpočinok.V noci sa nevstáva. Bežné úkony v domácnosti-varenie, upratovanie, pranie, nákupy.
Práca na rakúsku živnosť.
Domáce zviera mačka.
Mzda: 70€ netto / deň + 180 € SVA+ 150 € cestovné náklady. Práca na Rakúsku živnosť.
Nástup 08.01.
Turnusová práca 2+2 týždne

Kontakt: Miriam Fusseková
Telefon: 0910520320
E-mail: [email protected]

-ubytovanie a strava zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Opatrovateľstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 4010925  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac