Kuchári do Rakúska a Nemecka

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotelov a horských chát po celom Rakúsku a Nemecku hľadáme kuchára s nástupom ihneď, ale tiež sme už rozbehli nábor zamestnancov na zimnú sezónu.
Spolupracujeme s menšími rodinnými podnikmi, ale aj 4 * luxusnými hotely.

Zašlite nám svoj životopis a spoločne sa dohodneme na tom, ktorá lokalita a práca Vám bude sedieť najlepšie, veľa hotelov máme už overených od predchádzajúcich zamestnancov.

Ponúkame pozície, kde je požadovaná nemčina, máme ale tiež pár voľných miest, kde jazyk nie je potreba alebo Vám k práci postačí angličtina.

Prihláste sa včas.
Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

- ubytovanie zadarmo
- strava zadarmo
- 13., 14. plat
- dlhodobá alebo sezónne práce
- zaujímavé zárobky

Pracuj a Užívaj, s. r. o. , je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Chcete do práce chodiť s radosťou? Ak áno, tak sme to pravé riešenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár/Čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, chuť pracovať, zdokonaľovať svoje vedomosti, ochota pracovať počas víkendov

Adresa spoločnosti

Pracuj a Užívaj, s. r. o.
Ľudovíta Štúra 2045/7
02601 Dolný Kubín www.pracujauzivaj.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Koutny
Tel.: +421910211020
E-mail: poslať životopis
ID: 3771159  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac