Šéfkuchár

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 800 EUR/mesiacMesačná mzda v čistom je 2700 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie v Rakúsku/ okres Bregenz, hľadáme ŠÉFKUCHÁRA.
Pracuje sa 6 dní v týždni/ 9 hodín denne.
Sezónny pracovný pomer : 01.09.2020 - 20.10.2020
05.12.2020 - 20.04.2021
Vyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka.

- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená strava

Ak máte záujem prosím vás posielajte vaše životopisy v nemeckom jazyku na e-mail [email protected] alebo nám zavolajte na 00421 948 339 407.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

3, 4, 5 hviezdičkové hotely, ktoré vytvárajú veľmi priateľské pracovne prostredie. Tieto hotely dôkladne vyberáme a preverujeme, takže budete spokojní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilnosť, chuť pracovať, ochota pracovať počas víkendov

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 3770769  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac