800 - 1 200 EUR

Projektant rodinných domov, výrobných a montážnych výkresov

JK Slovakia NÍZKOENERGETICKÉ MONTOVANÉ STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu projektanta pre kreslenie projektov rodinných domov pre účely vydania stavebného povolenia, ako aj tvorbu výrobnej a montážnej dokumentácie montovaných drevostavieb.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5-6€/hod.

Flexibilita pracovného času, dobrý zamestnanecký kolektív a pracovné prostredie, nutný rast, stabilná firma

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte prosím na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projekcia

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
ArchiCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, osobnostný rast, technické myslenie

Projektovanie, výroba a montáž nizkoenergetických ekologickych montovaných drevodomov a drevostavieb, chát.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Sabinovská 5
082 71 Lipany

Kontakt

ID: 3641409   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5-6€/hod.