Inšpektorka kvality

JK Management, s.r.o.

areál Kia Motors Slovakia, Teplička nad Váhom, Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola vyrobených vozidiel v zmysle výrobných špecifikácií, požiadaviek zákazníka a pracovných postupov
- evidencia a vedenie dokumentácie súvisiacej s kontrolou vozidiel
- presun vozidiel v rámci haly a na parkovisku
- výkon ďalších činností podľa pokynov vedúceho pracovníka

- zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- pravidelný príjem, výplatný termín 15. v mesiaci
- služby personálneho konzultanta
- dochádzkový bonus
- príplatky za poobedné a nočné pracovné zmeny
- možnosť zvýšenia kvalifikácie v rámci zamestnania
- bonusy - štvrťročné, polročné, koncoročné
- autobusová doprava

Reagujte zaslaním životopisu na adresu kariera@jkmanagement.eu alebo nás navštívte osobne na adrese Hodžova 8, Žilina. Popis cesty k nám nájdete na http://www.jkmanagement.eu/#contact

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Patrí medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia s.r.o. Činnosť spoločnosti zahŕňa kontrolu vyrobených vozidiel, voskovanie, parkovanie a nakladanie vozidiel na nákladné vozidlá a vlakové nápravy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- VP sk. B, aktívny vodič
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Člen skupiny JK Europe (www.jk-europe.com)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hodžova 8
010 01 Zilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Gaššová Veronika
E-mail: poslať životopis
ID: 3304864   Dátum zverejnenia: 7.2.2018