Voskovač

JK Management, s.r.o.

areál Kia Motors Slovakia, Teplička nad Váhom, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
745 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- voskovanie častí vozidiel - podvozok a dutiny, podbehy, oblasť motora
- čistenie a príprava vozidiel na presun z voskovacej linky na parkovisko
- presun vozidiel v rámci haly
- operatívne riešenie pridelených úloh

- zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- pravidelný príjem, výplatný termín 15. v mesiaci
- služby personálneho konzultanta
- dochádzkový bonus
- príplatky nočné pracovné zmeny
- možnosť zvýšenia kvalifikácie v rámci zamestnania
- bonusy - štvrťročné, polročné, koncoročné
- autobusová doprava

Reagujte zaslaním životopisu na adresu [email protected] alebo nás navštívte osobne na adrese Hodžova 8, Žilina. Popis cesty k nám nájdete na http://www.jkmanagement.eu/#contact

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Patrí medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia s.r.o. Činnosť spoločnosti zahŕňa kontrolu vyrobených vozidiel, voskovanie, parkovanie a nakladanie vozidiel na nákladné vozidlá a vlakové nápravy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- VP sk. B
- výška 165 - 185 cm
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3135874  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 745 €