Business Developer (Education)

JK Education, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi prekonávate výzvy? Pracujete na sebe a chcete byť lepšími každý deň? Ste pripravení dobyť nový trh? Potom toto môže byť vaša vysnená pozícia.

Sme JK Education a za posledných päť rokov sme úspešne poslali českých, slovenských, poľských a maďarských študentov do zahraničia na kvalitné internátne školy v USA, Kanade a Európe. Od vtedy sme umožnili študovať stovkám študentov na ich vysnených školách v zahraničí.

Práve hľadáme Business Developer pre slovenský a maďarský trh.

Čo bude náplňou vašej práce? (Popis práce)
- Komunikácia s lokálnymi a medzinárodnými klientami (študenti a rodičia)
- Komunikácia a vyjednávanie s našimi partnerskými školami v USA, Kanade a Európe
- Oslovovanie potencionálnych zákazníkov (avšak nie kontaktovanie náhodných klientov)
- Pravidelné osobné stretnutia s klientami
- Kompletné služby a starostlivosť o našu klientelu

Čo očakávame?
- Predchádzajúce skúsenosti s predajom
- Excelentnú znalosť anglického, slovenského a maďarského jazyka (písanú aj ústnu)
- Reprezentatívnu osobu s príjemným správaním
- Precízny, starostlivý a organizovaný charakter
- Časovú flexibilitu
- Vodičský preukaz

Čo ponúkame?
- Prácu, ktorá dáva zmysel a mení ľudské životy
- Marketingovú a administratívnu podporu
- Motivujúce finančné ohodnotenie podľa vašich výsledkov
- Zaujímavú prácu v spoločnosti, ktorá každým rokom rastie
- Príležitosť organizovať si čas podľa vlastných potrieb
- Mnoho ďalších príležitostí na osobný rast

Tešíme sa na váš záujem, prosím pošlite štruktúrovaný životopis, ktorý obsahuje fotku.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3551180  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac