Ži! Buduj! Zarábaj! Podnikaj pod vedením skúseného mentora ako riaditeľ vo finančnom biznise

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.9.2022
2 500 - 7 000 EUR/mesiacRočne si vieš prísť na 13 a 14 príjem v závislosti od výkonu priemerne okolo 5-15000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď budovať seba a svoj biznis ! Čo by si robil ? Vystúpil zo svojej komfortnej zóny a začal žiť život podľa vlastných predstáv
Teda: akvizícia klientov
Klientsky servis
Najskôr musíš vedieť čo a ako aby si mohol budovať vlastne riaditeľstvo a učiť to nových ľudí .
Reporting vedeniu
Práca na sebe - posúvať svoje myslenie a seba byt leadrom.
Tvorba vlastného tímu .
Vedenie nových ľudí

Bonus 1200-5000€ do 12 mesiacov
Firemná dovolenka 4 a viac krát ročne pre tých čo skutočne pracujú na sebe

Áno podnikáme vo finančnom biznise preto mame adekvátne ohodnotenie
Áno je to práca na živnosť alebo sro odporúčam však sro pre nižšiu nákladovosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Meet - Základy

Otvorená myseľ
Hlad po úspechu
Lojálnosť
Podnikavosť
Nemať strach z prace na sro
Ak si hladný po úspechu si na správnom mieste

Ak si človek, ktorý hľadá fixný príjem, naše ponuky nebudú pre teba!
Ale ak si človek, ktorý radšej zarobí 30000€+/ročne si na správnom mieste.

Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIÁCH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť, stabilita.

web: www.jandemeter.sk
ID: 4419901  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac