Si mamička ? Poď s nami podnikať pridaj sa ku klubu úspešných matiek a zarabaj od 2000€ mesačne z domu ako investičný a finančný konzultant

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.1.2023
2 500 EUR/mesiacPrvé tri mesiace fix 5-1000€+ plne provizie U nás neexistuje horná hranica príjmu je priamo úmerná výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj maminka:)
V našom klube úspešných matiek spolu tvoríme dynamicky kolektív a vzájomne sa podporujeme využívame k tomu virtuálny office takže vždy budeš online spojena s kolegami ktorí ti radi odovzdajú skúsenosti.
Čo by si vlastne robila???
V prvom rade bola matkou a zabezpečila krajšiu budúcnosť svojim deťom lebo keď je zabezpečená mamina je aj dieťa :)
Na začiatok ťa zaškolime online
Naučíme ťa ako akvizovať klientov
Vždy máš so sebou svojho osobného mentora ktorý ťa vedie
Budeš tvoriť finančne riešenia pre seba a svojich klientov na mieru
Reporting vedeniu spoločnosti
A po konci materskej či rodičovského príspevku už budeš mať fungujúcu firmu

Homeoffice
Dovolenky 4x ročne podľa výkonu
Nováčikovský bonus 1200-5000€
Virtual office
Firemný paušál
Kolektív mladých úspešných matiek
Kariérny rast

Pridaj sa ku klubu matiek a spolupracuj s najsilnejšou nadnarodnou finančnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Dochvíľnosť
Chuť sa učiť
Cieľavedomosť
Lojálnosť

Ak si človek, ktorý hľadá fixný príjem, naše ponuky nebudú pre teba!
Ale ak si človek, ktorý radšej zarobí 30000€+/ročne si na správnom mieste.

Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIÁCH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť, stabilita.

web: www.jandemeter.sk
ID: 4257544  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac