Aj matka môže byt správca finančného majetku, finančný a investičný konzultant. Pozor posledných 3 miesta voľne ! Bez motivačného listu nereaguj!

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacNováčikovský bonus 1200-5000€ po 13 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motivačný list nutnosťou !
Pozri stránku v popise firmy a potom reaguj
Meníme dogmu o tom že matka na rodičovskej dovolenke je len pestúnka a prebalovačka plienok. Matky v mojom time si prácou homeoffice vedia zarobiť 2000 a viac € k materskej a po jej konci budú mať rozbehnutú firmu
-akvizícia nových klientov
- reporting vedeniu
- vypracovávanie komplexných finančných riešení na mieru pre klienta
Ak si turista ktorý posiela životopis áno nevie kam ignoruj tuto ponuku

Homeoffice
Onlineoffice
Nadštandardne finančne ohodnotenie
Mladý kolektív

Radi vás naučíme ako byt hlavným príjmom rodiny popri materskej či rodičovskom príspevku
Nejedna sa o zamestnanie ale podnikanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Google Meet - Základy

Chuť dosiahnuť viac
Cieľavedomosť
Učenlivosť
Lojálnosť

Najskôr si prečítaj charakteristiku spoločnosti, aby si nekukal jak "VEJR" na online pohovore, že kde si sa to vlastne ocitol !!!!!!! Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIACH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.
www.jandemeter.sk
ID: 4243928  Dátum zverejnenia: 8.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac