Klub úspešných matiek podnikateliek, investičný a finančný konzultant, obsadzujeme 4 voľné miesta

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Od 2 000 EUR/mesiacNováčikovský bonus 1200-5000€ po 13 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do klubu úspešných matiek tohto roku už 8 matiek dokázalo že vedia byt hlavným príjmom rodiny aj popri deťoch
Meníme dogmu o tom, že matka na rodičovskej dovolenke je len pestúnka a prebaľovačka plienok. Matky v mojom tíme si prácou homeoffice vedia zarobiť 2000€ a viac € k materskej a po jej konci budú mať rozbehnutú firmu
-akvizícia nových klientov
- reporting vedeniu
- vypracovávanie komplexných finančných riešení na mieru pre klienta
Ak si turista ktorý posiela životopis áno nevie kam ignoruj tuto ponuku.

Homeoffice
Onlineoffice
Nadštandardné finančné ohodnotenie
Mladý kolektív

Radi vás naučíme ako byt hlavným príjmom rodiny popri materskej či rodičovskom príspevku
Nejedná sa o zamestnanie, ale podnikanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Google Meet - Základy

Chuť dosiahnuť viac
Cieľavedomosť
Učenlivosť
Lojálnosť

Ak si človek, ktorý hľadá fixný príjem, naše ponuky nebudú pre teba!
Ale ak si človek, ktorý radšej zarobí 30000€+/ročne si na správnom mieste.

Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIÁCH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť, stabilita.

web: www.jandemeter.sk
ID: 4243928  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac