Dream Job Home office , buduj seba aj svoj biznis, využi lockdown (živnosť/s.r.o) - konzultant

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
2.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. aj 14. plat pre tých čo makajú

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme multitalentovanú XENU alebo HERCULESA , ktorí vezmú do rúk chaos často až "stratených" klientov a premenia ho na poriadok. Multitaskera, ktorá/ý vie naraz premýšľať, plánovať, písať si poznámky, telefonovať a "treťou rukou piť kávu." :) Chceme človeka, ktorému môžeme dôverovať, že to dokáže a vie urobiť viac ako si dokážeme predstaviť.

Výhodou je to, že robíme veci a myslíme tak, ako žiadna iná firma nie. Teda sa u nás naučíš veľa nového a nikdy sa nebudeš nudiť. Za ruku ťa prevedieme po lane nad veľkou priepasťou, kde budeš bezpečne istený každým jedným členom tímu. LEBO JEDEN ZA VŠETKÝCH, VŠETCI ZA JEDNÉHO u nás reálne platí, nie je to len prázdna fráza.

Nerobíme klasický obchod. Predávame služby, s ktorými ľudia ušetria kopec peňazí, otvoria im nové obzory a vnuknú skvelé nápady.

Čo robí naša firma a čo budeš robiť :
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov, ktorých pribúda neúrekom
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi aj s kolegami
• vyhľadávanie nových príležitostí zmeniť ľuďom život k lepšiemu
• analýza požiadaviek a potrieb klientov k vytvoreniu riešenia na mieru
• nepredávame produkty, našim produktom je riešenie na mieru
• komunikácia s obchodnými partnermi keď vás pozvú na kávičky či obedy
• rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne, lebo doma to ide najlepšie

Informácie o výberovom konaní

NEHRÁME SA NA NIČ

Keď sa spýtaš kohokoľvek z nás na túto prácu, dozvieš sa, že je všetko iné ako nudná, stereotypná, či nezaujímavá. Tiež je občas stresujúca a kreatívna. Každý deň je úplne iný a vyžaduje si odlišný prístup. Robíme veci efektívne a tak, aby to sedelo aj obchodne. Nie aby to len pekne vyzeralo.

Ženy majú u nás rovnaké platy ako muži, niekedy aj vyššie, pretože si to zaslúžia.
V našom tíme sú všetci platení podľa toho koľko do toho dajú. Nebudeme ťa selektovať z výberu, lebo máš doma deti. Nezáleží, či si práve skončil/a školu, alebo ti padol kvôli „Korone“ biznis. Nás zaujímajú iba tvoje schopnosti a chuť pracovať.

Čo za to?

• časová Flexibilita už po 3-6 mesačnom zapracovaní
• tu sme si vzájomne obchodní partneri a nie "šéf a tí ostatní"
• komplexný vzdelávací program - budeme ťa viesť za ruku, kým nebudeš silný alebo silná
• možnosť profesionálneho rastu - kariéra nastavená pre každého spravodlivo, od výroby hranoliek až k vlastníctvu svojej pobočky
• bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie - keď tu budeš spávať, budeš sa kráľovsky mávať
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti (silný celosvetovo pôsobiaci hráč ti kryje chrbát)
• dôchodkový program, nech máš ten dôchodok západoeurópsky
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra, teambulidingy, vždy a všade veľká sranda
• firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania) to je dnes už verím štandard
• firemné autá na operatívny lízing Mercedes, Hyundai, Ford, Škoda už od 138 Eur/m s príspevkom od firmy 100 Eur/m (vybavíme aj Audi a BMW, ale aj Daciu, veď každému sa páči niečo iné)
• pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka do rôznych svetových exotických lokalít
Môžeš sa na nás spoľahnúť aj v ťažkých chvíľach:
- firemná podpora pri plnej invalidite
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

1 Zmysel pre detail (lebo z detailov sa skladá život)
2. Organizačné schopnosti (nechci, aby sme ti my robili asistentku)
3. Orientácia na výsledok (môžeš sa orientovať aj inak, ale mať peniaze je fajn)
4. Dochvíľnosť (ak meškáš na pohovor, tak sa neskôr ani nepripájaj, ušetríme si tým vzájomne čas)
5. Schopnosť riadiť sám seba (neriadené strely prosím nekontaktovať)
6. Tímový hráč (lepšie sa oslavuje v skupine ako sam)
7. Komunikatívnosť (no keď to pojde ako z chlpatej deky, tak na čo to je dobré?)
8. Serióznosť (Lebo aj my sme)
9. Férovosť (Klamstvá skúšaj inde, my ťa "prečítame" skôr, či neskôr :)

Ak si človek, ktorý hľadá fixný príjem, naše ponuky nebudú pre teba!
Ale ak si človek, ktorý radšej zarobí 30000€+/ročne si na správnom mieste.

Naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIÁCH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť, stabilita.

web: www.jandemeter.sk
ID: 4038848  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac