Online konzultant pre nadnárodnú finančnú spoločnosť, praca na živnosť alebo sro , potrebná maturita!

JJ Lions s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových klientov, servis klientskeho kmeňa, správa premiovej klientely, budovanie vlastnej firmy pod silnou nadnárodnou značkou bez potreby vstupného kapitálú

obratové bonusy, akvizičný bonus, dovolenky,

Všetko potrebné vás naučíme stači chuť osobnostne a karierne rásť, otvorená myseľ a túžba po slobode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť
chuť sa vzdelávať
MATURITA!!

Najskôr si prečítaj charakteristiku spoločnosti, aby si nekukal jak "VEJR" na online pohovore, že kde si sa to vlastne ocitol !!!!!!! Sme divíziou spoločnosti so 160 ročnou históriou, naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia vo FINANCIACH a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.

488
094 35 Čaklov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Demeter
Tel.: +421948255408
E-mail: poslať životopis
ID: 4015418  Dátum zverejnenia: 1.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac