Operátor výroby- Hlohovec

JJ 25, s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-    Obsluha strojov montážnej linky
-    Odstraňovanie základných chybových hlásení
-    Spúšťanie produkcie
-    Kontrola stavu strojov pomocou MVP dielov
-    Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu
-    Zapisovanie kľúčových ukazovateľov linky
-    Dodržiavanie 5S zásad
-    Zodpovednosť za vykonávanie a dodržiavanie všetkých príslušných bezpečnostných, kvalitatívnych a environmentálnych predpisov na oddelení
-    Dodržiavanie pracovných postupov výroby
-    Úlohy vyplývajúce zo systému environmentálneho manažérstva a systému manažérstva BOZP/PO

Požiadavky :

-    Ukončené stredné odborné vzdelanie
-    Dobrá manuálna zručnosť a technické myslenie
-    Ochota pracovať na zmeny
-    Schopnosť samostatne pracovať, učiť sa a pracovať pod stresom
-    Vysoké pracovné nasadenie a zodpovedný prístup k práci

Zakladna mesacna mzda: 720,00 €/brutto
Dochadzkovy bonus: 100,00 € - pre priznanie bonusu je povoleny jeden den dovolenky (okrem celozavodnej)
Vykonnostny bonus: 100,00 € na základe stanovenych kriterii a bonus sa krati aj v navaznosti na dochadzku (nepritomnost v praci, dovolenka, PN a pod)
Poobednajsia zmena - príplatok: 0,30 €/hod
Za odpracovanu sobotu, nedelu, sviatok - priplatok: 7,00 €/den

Po skusobnej dobe: narok na darcekovu poukazku na narodeniny vo vyske 20,00 € + mikulašske balicky pre deti do 15 r + dalsie financne benefity pri narodeni dietata, svadbe a pod.

Referral bonus: 100,00 € v rozlozeni: odporucany zamestnanec odpracuje mesiac (25,00 €), dalsi mesiac 25,00 € a treti mesiac 50,00 €. V pripade PN a pod. Sa vyplacanie posuva o mesiac

Stravne listky / FP: vo vyske 5,85 €/SJ s tym, ze zamestnanec doplaca 1,84 €/SJ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

personálne služby a poradenstvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Margaréta
Tel.: +421905239239
E-mail: poslať životopis
ID: 4824384  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac