Automechanik

JJ 25, s.r.o.

Miesto práce
Staničná 23, 927 01 Šaľa
Termín nástupu
ihneď
1 170 - 2 312 EUR/mesiacpríplatky za pravidelnú dochádzku - príplatky za odpracovaný nadčas, sviatky, noc a víkendy - mesačné odmeny za aktívny prístup k práci (v prípade nutných pracovných výjazdov) - základná hodinová mzda uchádzača, ktorý neabsolvoval školenie JALTEST bude 6,50 EUR/hod - základná hodinová mzda uchádzača, ktorý úspešne absolvuje školenie JALTEST bude 7 EUR/hod - základná hodinová mzda uchádzača, ktorý úspešne absolvuje školenie IVECO EASY bude 7,50 EUR/hod - základná hodinová mzda uchádzača, ktorý nemá skúsenosť s prácou s PC bude 6,50 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava a údržba vozového parku
- Zodpovednosť za vozidlo a kontrola jeho prevádzkyschopnosti
- Vedenie záznamov o prevádzke vozidla
- Pracovná pohotovosť podľa potreby

- zabezpečujeme stabilnú prácu na plný úväzok
- poskytujeme modernú pracovnú rovnošatu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou autobusovou prepravou osôb na území Slovenskej a Maďarskej republiky. Spoločnosť vznikla v roku 2009. Prioritou spoločnosti je bezpečnosť, komfort a flexibilita pri poskytovaní prepravných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opravár

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz skup. D (výhodou)
- vzťah k manuálnej práci
- ochota vzdelávať sa a pracovať
- samostatnosť pri riešení úloh
- zodpovedný prístup k práci
- príjemné vystupovanie

personálne služby a poradenstvo
ID: 4592526  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac