Opatrovanie detí denne od 13 do 18 hodiny

JJ 25, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacmzda závisí od schopností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú osobu k 6 mesačnému bábätku a k 5 ročnému dievčatku, to ale chodí do škôlky, doma je v prípade choroby a pod.. Výhodou je študent pedagogickej fakulty, alebo ukončená VŠ pedagogická a znalosť ang.jazyka.
Schopnosť viesť, usmerňovať dieťa hrou. Učiť ho napredovať a budovať si správne návyky. Potrebujeme flexibilnú osobu, ktorá sa dokáže prispôsobiť a mať čas hlavne pre detičky.

Pracovná doba od 13 hod do 18/19 hodiny. počas pracovných dní / príležitostne aj víkendy/. Mzda dohodou podľa skúseností a praxe. Opatrovanie, varenie, drobné nákupy, bežné upratovanie detskej izby, kuchyne.
Znalosť anglického jazyka výhodou, vodičský preukaz / rozvoz detí autom

Dlhodobé zamestnanie, príjemné rodinné prostredie, strava a iné benefity. Cestovanie s rodinou. Príspevok na ubytovanie a dopravu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.jj25.sk sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

aktívny šofér výhodou

personálne služby a poradenstvo
ID: 4547705  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac